پارس‌فارس

استاندار تهران طی پیامی ضمن دعوت از مردم برای حضور پرشور در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، آن را یک تکلیف سیاسی دانست.

روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران، علیرضا فخاری طی پیامی که روز پنجشنبه منتشر شد، از مردم به ویژه شهروندان استان تهران برای حضور پرشور در انتخابات دعوت کرد.

در متن این پیام آمده است: «از همان روزهای ابتدایی پس از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون شاهد برگزاری انتخابات متعددی در نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده ایم و این نظام به عنوان الگویی موفق در مردم سالاری دینی همواره مبتنی بر رأی و نظر جمهور مدیریت شده است.

در واقع انتخابات بهترین فرصت و صحنه برای تعیین سرنوشت مردم به دست خودشان بوده و در عین حال ضامن امنیت پایدار کشور و بستری مناسب برای نشان دادن رأی و نظر مردم است.

این عرصه آزمون بزرگی است، که همواره علیرغم تبلیغات ناصواب و توطئه‌های دشمنان قسم خورده ملت ایران به صحنه‌های غرورآمیز حضور پرشور مردم تبدیل می‌شود و جلوه‌هایی زیبا و افتخارآمیز از مردم سالاری دینی و جمهوریت در نظام مقدس اسلامی را به نمایش می‌گذارد.

مردم عزیز و همیشه در صحنه کشورمان به عنوان صاحبان اصلی این انقلاب و نظام اسلامی و کشور پر افتخار ایران همواره با تاسی به آیه شریفه «إِنَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّی یُغَیِّروا ما بِأَنفُسِهِم» حضوری پرشور در صحنه‌های انقلاب اسلامی داشته‌اند.

اکنون نیز رجاء واثق دارم، این مردم در بیعتی مجدد با آرمان‌های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) حضوری افتخارآمیز در انتخابات ریاست جمهوری خواهند داشت و حماسه تشییع شهدای خدمت و سید این شهیدان، آیت الله شهید رئیسی را تکمیل خواهند کرد.

به عنوان خادمی کوچک از شما مردم صبور، فهیم و همیشه در صحنه کشور به ویژه استان تهران برای حضور در انتخابات به عنوان یک تکلیف مقدس سیاسی دعوت می‌کنم و اطمینان دارم، این حضور هرچه پرشورتر و با صلابت تر باشد، بیش از پیش دشمنان ملت، نظام، انقلاب و اسلام عزیز را مأیوس و دوستان را شادمان خواهد کرد.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه هشتم تیر در سراسر کشور برگزار می‌شود.

By علی بختیاری

خبرنگار سیاسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *