پنجشنبه، ۲ فروردین ۱۳۹۷
March 22, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


ترزا می:

ایران و روسیه آتش‌بس در سوریه را با جدیت دنبال کنند

۶ خرداد ۱۳۹۶       ۱۱:۰۲       2/19935     
 نخست‌وزیر انگلیس گفت: گروه هفت معتقد است روسیه و ایران باید اجرای آتش بس در سوریه را با جدیت دنبال کنند.

 به گزارش پایگاه خبری پارس فارس،  ترزا می ، نخست وزیر انگلیس روز جمعه گفت: به همین  اندازه درباره سوریه نیز، ما اتفاق نظر داریم که شکست دادن تروریسم بدون حل و فصل سیاسی مسئله ناممکن است که بتواند گذار باثبات را در سوریه به ارمغان بیاورد یعنی وضعی که به دور از اسد رئیس جمهور سوریه باشد. ما از پیشرفتها در مسیر کاهش درگیری ها (در سوریه) استقبال می کنیم. اما کاملا روشن است که حامیان رژیم سوریه یعنی روسیه و ایران باید از نفوذ خود استفاده کنند تا آتشژبس برقرار شود و به سمت فرایند سیاسی واقعی حرکت شود.

ترزا می گفت: سران (گروه هفت) موافقت کردند تا با اقدامات بی ثبات کننده ایران در سوریه و در کل منطقه مقابله کنند. ما باید به تلاش‌های خود برای جلوگیری از دستیابی ایران به قابلیت تسلیحات هسته ای ادامه بدهیم. به همین اندازه ما در محکوم کردن آزمایش‌های هسته‌ای و موشک‌های بالستیک کره شمالی، متحد هستیم. ما موافقت کردیم فشارها بر کره شمالی را افزایش بدهیم به موازات آنکه تلاش‌های‌مان را برای حل و فصل مسالمت آمیز مسائل در منطقه افزایش می‌دهیم.

ترزا می در ادامه افزود: درباره مقابله با تروریسم جهانی باید عرض کنم که ما فقط با همراهی هم می توانیم با عزم جدی و اقدام هماهنگ، این اهریمن را شکست بدهیم. کشورهای عضو گروه هفت، با یکدیگر در تعهدشان به پایبندی به ارزشهای مشترک، در کنار هم هستند و اینکه اینده ای بهتر و شکوفاتر و امن تر برای همه شهروندان‌مان به وجود بیاید.

به گزارش ایسنا، اظهارات ترزامی مبنی بر تلاش برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای در حالی مطرح می‌شود که مقامات کشورمان همواره بر استفاده صلح‌آمیز از انرژی هسته‌ای تاکید کرده و اعلام کرده‌اند سلاح هسته‌ای در دکترین دفاعی ایران هیچ جایگاهی نداشته و نخواهد داشت.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top