شنبه، ۱ مهر ۱۳۹۶
September 23, 2017
  جستجو


آخرین اخبار

خیلی راحت تر از چیزی که فکرشو بکنی جیبتو پُر پول کن!


راحت تر از اونی که فکر می کنی کیف پولتو پُرکن!

هرچی خبرت بیشتر دیده بشه، پول بیشتری درمیاری!

برای ارسال خبر و کسب درآمد از بازدید هایتان ، دنبال کردن شخصیت ها، اخبار اختصاصی و استفاده از امکانات پارس فارس از فرم زیر به ما بپیوندید.


۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶       ۱۲:۰۹       2/18893     
وزیر ارتباطات در گفت و گو با پارس فارس:

مردم آگاه هستند، به قولهای بی اساس توجه نمی کنند

وزیر ارتباطات گفت: باوجود تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر همراهی با مردم برای ایجاد شور و نشاط انتخاباتی برای حضور حداکثری ؛ خنثی کردن توطئه دشمن و تداوم اقتدار مردم ایران در حضور؛ اما صداوسیما متاسفانه خیلی دیر و فقط با مناظره ها به موضوع مهم انتخابات پرداخت.
مردم آگاه هستند، به قولهای بی اساس توجه نمی کنند

واعظی در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار حوزه سیاسی پایگاه خبری پارس فارس ضمن اعلام این مطلب تصریح کرد: مناظره ها موجب شد شور انتخاباتی فزون یابد.
وی ادامه داد: آگاهی بخشی مردم به زوایای دیگاهی کاندیدا ها وپرداختن به این مهم یکی از وظایف رسانه ملی است.
محمود واعظی دربخشی دیگر از این گفت و گو با تاکید بر افزایش حضور مردم در عرصه فعالیتهای انتخاباتی گفت: پس از برگزاری مناظره ها طبق نظرسنجی های دقیق ما، حضور مردم افزایش یافته است.
مردم دو راه دارند یا به تفکر هشت سال دوره رییس جمهور سابق رای دهند ویا به چهار سال اخیر که تفکری بدور از قولهای بی اساس بود رای دهند.
رییس حزب اعتدال و توسعه افزود: مردم اگاه هستند و بوضوح می دانند وعده هایی که درسابق داده شد مثل اشتغالزایی به میزان دو میلیون شغل یا وعده کاهش تورم و رشد براساس سند چشم انداز وعده هایی پوچ بود، وقتی که مردم با یک اقتصاد ویران مواجه شدند که مشکلاتشان را بیش از هرزمانی افزایش داد. وبجای رفاه و ایجاد شغل، اقتصادی درمانده را برای دولت حاضر بجا گذاشت.
وی ادامه داد: بنابراین مردم نسبت به ریخت و پاشها، وعده ها و دروغهای بی اساس کاملا آگاه و هوشیار هستند.
واعطی تاکید کرد: ما دراین انتخابات چه ریاست جمهوری وچه شوراها با یک حماسه حضور دیگری از مردم را شاهد خواهیم بود . مردم نسبت به وعده های دروغین اگاه و هوشیار هستند.

خبرنگار حوزه سیاسی پارس فارس : سینا بختیاری

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop