سه شنبه، ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
April 24, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


اولاند: بریتانیا باید هزینه برگزیت را بپردازد

۹ اردیبهشت ۱۳۹۶       ۲۱:۲۳       28/17324     
رئیس جمهور فرانسه هشدار داد که بریتانیا باید هزینه خروج از اتحادیه اروپا را پرداخت کند.  

 

به گزارش گروه بین الملل پارس فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه امروز شنبه در سخنانی هشدار داد: بریتانیا باید هزینه برگزیت را بپردازد.

اظهارات اولاند در حالی است که رهبران اروپایی برای هماهنگ کردن دستورالعمل های مربوط به برگزیت با یکدیگر دیدار کرده اند.

وی در ادامه تاکید کرد: در نهایت هزینه ای غیرقابل اجتناب برای بریتانیا وجود خواهد داشت، این انتخابی است که صورت گرفته است. ما نباید به دنبال مجازات و تنبیه باشیم ولی این روشن است که اروپا می داند چگونه از منافع خود دفاع مند، و بریتانیا خارج از اتحادیه اروپا جایگاه بدتری نسبت به عضویت در اتحادیه اروپا خواهد داشت.

وی در ادامه ضمن رد گمانه زنی های مربوط به تقویت جایگاه ترزا می نخست وزیر بریتانیا در مذاکرات برگزیت پس از برگزاری انتخابات زودرس، گفت: می توانم مباحث انتخاباتی را درک کنم ولی این مساله تاثیری بر اتحادیه اروپا نخواهد داشت. اصول و اهداف اتحادیه اروپا کاملا روشن و باثبات است.

دونالد تاسک رئیس شورای اروپا نیز از رهبران اروپایی خواست تا یک جبهه و موضع متحد در نشست بروکسل درباره مساله برگزیت داشته باشند.

وی در سخنانی تاکید کرد: ما باید به عنوان 27 عضو اتحادیه اروپا متحد باقی بمانیم. تنها در این صورت است که می توانیم مذاکرات را به نتیجه برسانیم. اتحاد ما به نفع بریتانیا نیز خواهد بود.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop