دوشنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
April 23, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


وزیر اسبق ارشاد در شهرقدس:

دولت روحانی در انجام خواسته‌های مردم «ناتوان» است

۹ اردیبهشت ۱۳۹۶       ۱۹:۲۱       28/17303     
  وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد با بیان اینکه دولت روحانی در انجام خواسته‌های مردم «ناتوان» است، گفت: راه‌حل برون‌رفت از مشکلات فعلی کشور ورود افراد ارزشی و انقلابی است.  

 

به گزارش  پارس فارس  در شهرقدس، سید محمد حسینی در جمع مردم شهرستان قدس نعمت انتخابات را در جمهوری اسلامی دموکراسی حقیقی دانست و اظهار داشت: در دموکراسی غربی، حق انتخاب مستقیم به مردم را نمی‌دهند؛ در حالی که در  دموکراسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مردم هم حق انتخاب و‌ هم حق نظر دارند، در واقع «انتخابات» هدیه‌ای از طرف امام خمینی(ره)به مردم ایران بود که با این هدیه گران‌بها به مردم ایران، دموکراسی خیالی و ‌پوچ غربی‌ها برملا شد.

وی در ادامه ضمن انتقاد از عملکرد دولت یازدهم، گفت: دولت یازدهم در انجام خواسته‌های مردم ناتوان است؛ چرا که با گذشت 4 سال شاهدیم که روحانی نه تنها در مسئله برجام شکست خورد؛ بلکه در مشکلات داخلی به‌ ویژه معضل بیکاری و در خواسته‌های مردمی نیز ناتوان ماند و انجام وظیفه نکرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد در دولت دهم تأکید کرد: اگر مردم طعم شیرین خدمت‌گذاری دولت را چشیده باشند، احتیاجی به تبلیغ در رسانه ملی و گفتاردرمانی نیست و این کار دیگر سودی به حال مردم ندارد؛ چراکه مردم با فکر انتخاب می‌کنند.

حسینی در ادامه سخنانش راه‌حل برون‌رفت از مشکلات فعلی کشور را ورود افراد ارزشی و انقلابی به عرصه عنوان کرد و افزود: ملت ایران امروز به این نتیجه رسیده‌اند که راهکار نجات کشور از وضعیت فعلی، انتخاب کسانی است که پرونده پُرباری چه در زمان هشت سال دفاع مقدس و چه در حال حاضر، به یادگار گذاشته‌اند.

وی تصریح کرد: مردم ایران در انتخابات 29 اردیبهشت‌ماه نشان می‌دهند که دیگر جای دروغ و وعده به پایان رسیده و انتخاب آنان افرادی است که شعارهای پوچ و رویایی که برخی از افراد برای خرید رأی مطرح می‌کنند را سر نمی‌دهد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop