پنجشنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
May 13, 2021
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تریلر انیمیشن Once Upon a Snowman ماجراجویی اولاف برای یافتن هویتش را نشان می‌دهد}

 پارس فارس - تریلر انیمیشن Once Upon a Snowman ماجراجویی اولاف برای یافتن هویتش را نشان می‌دهد

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که استودیوی انیمیشن والت دیزنی تریلر جدیدی از انیمیشن کوتاه Once Upon a Snowman (روزی روزگاری یک آدم‌برفی) منتشر کرده است که بخش‌های مختلفی از آن را در معرض نمایش قرار می‌دهد. این انیمیشن که اولاف، آدم‌برفی دوست‌داشتنی انیمیشن Frozen (یخ‌زده) را گرفتار در بحران هویت نشان می‌دهد، در تاریخ ۲ آبان (۲۳ اکتبر) منحصراً از شبکه‌ی دیزنی پلاس پخش خواهد شد.تریلر انیمیشن Once Upon a Snowman ماجراجویی اولاف برای یافتن هویتش را نشان می‌دهد

۲۹ آذر ۱۳۹۹       ۱۹:۴۵       11534/139129        ۱۷۳۲ بازدید

 پارس فارس - تریلر انیمیشن Once Upon a Snowman ماجراجویی اولاف برای یافتن هویتش را نشان می‌دهد

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که استودیوی انیمیشن والت دیزنی تریلر جدیدی از انیمیشن کوتاه Once Upon a Snowman (روزی روزگاری یک آدم‌برفی) منتشر کرده است که بخش‌های مختلفی از آن را در معرض نمایش قرار می‌دهد. این انیمیشن که اولاف، آدم‌برفی دوست‌داشتنی انیمیشن Frozen (یخ‌زده) را گرفتار در بحران هویت نشان می‌دهد، در تاریخ ۲ آبان (۲۳ اکتبر) منحصراً از شبکه‌ی دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی