پنجشنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
May 13, 2021
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


اطلاعاتی از فصل سوم بازی Fall Guys Ultimate Knockout منتشر شد.}

 پارس فارس - اطلاعاتی از فصل سوم بازی Fall Guys Ultimate Knockout منتشر شد

اخیرا در جریان رویداد سالانه‌ی The Game Awards 2020 استودیوی مدیاتونیک (Mediatonic) به صورت رسمی از فصل سوم بازی Fall Guys: Ultimate Knockout رونمایی کرد. در این معرفی یک تریلر سینمایی برای علاقه‌مندان به نمایش در آمد تا بهتر با مضامین و ایده‌های فصل سوم این عنوان آشنا شوند. حال این استودیو در یک ویدئوی جدید به صورت کامل‌تر و عمیق به ارائه‌ی اطلاعات در مورد بخش‌های جدید فصل سوم بازی Fall Guys: Ultimate Knockout پرداخته و جزئیات مختلفی از موانع و چالش‌های آن را به نمایش گذاشته است.اطلاعاتی از فصل سوم بازی Fall Guys Ultimate Knockout منتشر شد.

۲۹ آذر ۱۳۹۹       ۱۷:۰۰       11534/139119        ۱۵۱۳ بازدید

 پارس فارس - اطلاعاتی از فصل سوم بازی Fall Guys Ultimate Knockout منتشر شد

اخیرا در جریان رویداد سالانه‌ی The Game Awards 2020 استودیوی مدیاتونیک (Mediatonic) به صورت رسمی از فصل سوم بازی Fall Guys: Ultimate Knockout رونمایی کرد. در این معرفی یک تریلر سینمایی برای علاقه‌مندان به نمایش در آمد تا بهتر با مضامین و ایده‌های فصل سوم این عنوان آشنا شوند. حال این استودیو در یک ویدئوی جدید به صورت کامل‌تر و عمیق به ارائه‌ی اطلاعات در مورد بخش‌های جدید فصل سوم بازی Fall Guys: Ultimate Knockout پرداخته و جزئیات مختلفی از موانع و چالش‌های آن را به نمایش گذاشته است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی