پنجشنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
May 13, 2021
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تریلر جدید Hyrule Warriors Age of Calamity بازخورد‌های مثبت‌ آن را نشان می‌دهد}

 پارس فارس - تریلر جدید Hyrule Warriors Age of Calamity بازخورد‌های مثبت‌ آن را نشان می‌دهد

بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity، عنوانی که طرفدان بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild بی‌صبرانه منتظر تجربه‌ی آن بودند، در زمان عرضه با استقبال بسیار خوبی همراه شد. این بازی در طی تنها چند روز به فروش سه میلیون نسخه دست پیدا کرد و حالا پرفروش‌ترین و موفق‌ترین عنوان سبک Musou محسوب می‌شود. علاوه بر طرفداران، منتقدان زیادی نیز از دست پخت جدید استودیوی امگا فورس (Omega Force) لذت بردند و نینتندو نیز در تریلر جدید بازی به این موضوع پرداخته است.تریلر جدید Hyrule Warriors Age of Calamity بازخورد‌های مثبت‌ آن را نشان می‌دهد

۲۸ آذر ۱۳۹۹       ۱۸:۰۰       11534/139067        ۲۷۱ بازدید

 پارس فارس - تریلر جدید Hyrule Warriors Age of Calamity بازخورد‌های مثبت‌ آن را نشان می‌دهد

بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity، عنوانی که طرفدان بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild بی‌صبرانه منتظر تجربه‌ی آن بودند، در زمان عرضه با استقبال بسیار خوبی همراه شد. این بازی در طی تنها چند روز به فروش سه میلیون نسخه دست پیدا کرد و حالا پرفروش‌ترین و موفق‌ترین عنوان سبک Musou محسوب می‌شود. علاوه بر طرفداران، منتقدان زیادی نیز از دست پخت جدید استودیوی امگا فورس (Omega Force) لذت بردند و نینتندو نیز در تریلر جدید بازی به این موضوع پرداخته است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی