پنجشنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
May 13, 2021
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تریلر زمان عرضه‌ی بازی Puyo Puyo Tetris 2 منتشر شد}

 پارس فارس - تریلر زمان عرضه‌ی بازی Puyo Puyo Tetris 2 منتشر شد

همه‌ی ما با عناوین تتریس خاطره داریم و آن‌ها را برروی کنسول‌های قدیمی تجربه کرده‌ایم. به تازگی بازی‌های زیادی در این مورد عرضه می‌شوند که اتفاقا مورد استقبال بازی‌بازان هم قرار می‌گیرند. حال پیش‌بینی می‌شود که Puyo Puyo Tetris 2 نیز با سبک فکری خود بتواند یکی از همین عناوین باشد. این بازی هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن هم در سال ۲۰۲۱ میلادی و در تاریخی نامشخص منتشر خواهد شد.تریلر زمان عرضه‌ی بازی Puyo Puyo Tetris 2 منتشر شد

۲۸ آذر ۱۳۹۹       ۰۹:۱۵       11534/139033        ۲۳۹ بازدید

 پارس فارس - تریلر زمان عرضه‌ی بازی Puyo Puyo Tetris 2 منتشر شد

همه‌ی ما با عناوین تتریس خاطره داریم و آن‌ها را برروی کنسول‌های قدیمی تجربه کرده‌ایم. به تازگی بازی‌های زیادی در این مورد عرضه می‌شوند که اتفاقا مورد استقبال بازی‌بازان هم قرار می‌گیرند. حال پیش‌بینی می‌شود که Puyo Puyo Tetris 2 نیز با سبک فکری خود بتواند یکی از همین عناوین باشد. این بازی هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن هم در سال ۲۰۲۱ میلادی و در تاریخی نامشخص منتشر خواهد شد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی