پنجشنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
May 13, 2021
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


پیروان ادیان الهی در ایران ارامش دارند

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴       ۱۱:۴۱       2/12212     
خبررسانی پارس: زندگی آرام و توأم با آسایش پیروان ادیان الهی در جمهوری اسلامی ایران الگویی منحصر به فرد در جهان است که باید مورد توجه سایر کشورها هم قرار گیرد.

پارس فارس

پاتریارک لویس رافائل ساکو  ضمن اعلام این مطلب در جمع مسیحیان و آشوریان در کلیسای روستای خسروآباد سلماس افزود: اساس دین بر گفت و گو استوار است و اسلام و مسیحیت از انسان ها برای گفت و گو با هم دعوت می کنند. رهبر کلیسای آشوری، کلدانی کاتولیک جهان با اشاره به کشتار انسان های بی گناه در منطقه توسط گروه های تندرو و افراطی اظهار کرد: تروریسم دشمن تمام انسان هاست که با همکاری جمعی همه پیروان ادیان الهی باید با آن برخورد جدی صورت گیرد. رهبر کلیسای آشوری، کلدانی کاتولیک جهان با بیان اینکه قدرت و توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران یک موهبت الهی و باعث دلگرمی همه ساکنین منطقه بویژه پیروان ادیان الهی است، اضافه کرد: ایران امروز قدرت منطقه ای بزرگ و مؤثری است که از این توانمندی در جهت آسایش ملت ایران و کمک به همسایگان خود استفاده می کند. وی با اشاره به تأکید دین اسلام برای احترام به پیروان سایر ادیان الهی گفت: ما هیچ مشکلی با فرهنگ و تمدن اسلامی نداریم. وی ادامه داد: باید کاری کنیم که با اتحاد و در راستای صمیمیت هرچه بیشتر و دوری از جنگ و خونریزی پیش برویم و در این زمینه کشور ایران به عنوان یک قدرت منطقه ای، نقش بسزایی را در ایجاد صلح و صمیمیت در منطقه می تواند ایفا کند. وی با اشاره به وقایع کنونی منطقه گفت: امیدواریم جمهوری اسلامی ایران نقش اصلی خود را در راستای برقراری آشتی در سطح جهان اسلام ایفاء کند و منطقه را از شرایط کنونی نجات دهد. سلماس یکی از شهرهای شمالی آذربایجان غربی در 90 کیلومتری مرکز استان واقع شده است.
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی