دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳۹۸
March 25, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


جهانبخش:امیدوار هستیم در جام ملت‌ها به مراحل بالاتر برویم

۱۹ مهر ۱۳۹۷       ۱۹:۴۶       4614/99843     
علیرضا جهانبخش گفت:بچه‌ها به تمرین اضافه شدند و تمرین شکل جدی‌تری پیدا کرده است و خود را برای دیدار با بولیوی آماده می‌کنیم.  

پارس فارس - علیرضا جهانبخش در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال گفت: تیم کامل‌تر شده و امیدوار بودیم دو بازی تدارکاتی داشته باشیم، اما این اتفاق نیفتاد. با این حال امیدوارم بازی خوبی برابر بولیوی انجام دهیم و محک خوبی برای ما باشد. بازیکن تیم ملی فوتبال در خصوص شرایط خودش در تیم فوتبال برایتون انگلیس اظهار داشت: شرایطم بهتر شده است. دیر به به لیگ انگلیس اضافه شدم، لیگی که خیلی سخت است. خدا را شکر با تمرینات سخت به شرایط خوبی رسیده‌ام و امیدوارم بتوانم این مسیر را ادامه دهم. از طرفی، بحث بازی‌های تیم ملی در جام ملت‌هاست و می‌دانم این تورنمنت چقدر برای مردم ایران مهم است. برای خودم هم به شخصه مهم است و در وهله‌ی اول افتخار می‌کنم که برای تیم ملی بازی می‌کنم و امیدوارم نتایج خوبی هم در جام ملت‌های آسیا کسب کنیم. جهانبخش در واکنش به اینکه حریفان ایران در جام ملت‌ها بازی‌های تدارکاتی و قوی برگزار می‌کنند، گفت: ابتدای صحبت‌هایم اشاره کردم که امیدوار بودم در این اردو دو بازی تدارکاتی برگزار کنیم. هر چقدر بازی‌های دوستانه برگزار کنیم، محک خوبی برای ما خواهد بود. حریفان ما با تیم‌های بزرگ بازی می‌کنند، اما این شرایط برای ما فراهم نیست. پیش از جام جهانی این شرایط وجود داشته و چیز جدیدی نیست. مسئولان ذی‌ربط تلاش خود را می‌کنند و امیدوارم در اردوی بعدی، بتوانیم بازی خوبی برگزار کرده و محک بخوریم. جهانبخش ادامه داد: در اردوی فعلی، یک بازی را از دست دادیم. پیش از آغاز جام ملت‌ها، 15 روز اردو خواهیم داشت و باید با این شرایط سخت، خودمان را آماده کنیم، آن هم در شرایطی که انتظارات از تیم ملی بالاست. بازیکنان هم انتظاراتی برای انجام بازی‌های دوستانه دارند. هافبک - مهاجم تیم ملی فوتبال در پاسخ به این سؤال که آیا تیم ملی پتانسیل قهرمانی در جام ملت‌های آسیا را دارد یا نه، گفت: می‌دانیم در وهله‌ اول انتظارات بالاست. وقتی حرف از امکانات و بازی‌های دوستانه می‌زنیم، برای این است که شرایطی فراهم شود تا بازیکنان با برگزاری بازی‌های تدارکاتی، با اعتماد به نفس بیشتری پا به میدان بگذارند. قطعا ما تیمی داریم که کادر فنی و بازیکنان باکیفیت دارد. همه باید دست به دست هم دهند تا بهترین عملکرد را به نمایش بگذاریم. نشان داده‌ایم با حداقل‌ها تلاش‌مان را کرده‌ایم. تیم ملی در سه، چهار سال اخیر، تیم اول آسیا بوده و امیدوار هستیم در جام ملت‌ها به مراحل بالاتر برویم. هدف‌مان این است که در جام ملت‌ها تا مراحل آخر بالا برویم.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top