دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳۹۸
March 25, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


کارگردان اسکاری هالیوود: در آمریکا جایی ندارم

۱۸ مهر ۱۳۹۷       ۱۳:۱۳       8009/99677     
 رابرت ردفورد کارگردان اسکاری هالیوود می‌گوید که بخاطر تعصب، پلیدی و خیانتی که بر سیاست آمریکا چیره شده است، احساس می‌کند در کشور خودش جایی ندارد.  

 پارس فارس - به نقل از واشنگتن تایمز، رابرت ردفورد می‌گوید که بخاطر «تعصب» و «پلیدی و خیانت» که بر سیاست آمریکا چیره شده است، احساس می‌کند در کشور خودش جایی ندارد.

ردفورد ۸۲ ساله دارنده جایزه اسکار و بنیان‌گذار جشنواره فیلم «سان‌دَنس» روز جمعه مطلبی منتشر کرد و خواستار «نزاکت سیاسی» شد و گفت: امشب برای اولین بار احساس می‌کنم در کشور زادگاهم و شهروندی‌ای که در تمام زندگی‌ام به آن عشق می‌ورزیدم جایی ندارم. برای هفته‌ها با غم و اندوه دولت‌مردانمان را تماشا کرده‌ام که با تعصب و خیانت و استهزاء به عنوان ابزار معمول تجارت، موجب شکست ما شده‌اند.

وی در ادامه افزود: بسیاری از مردم به درستی آن را «کثیف لعنتی» می‌نامند لیکن من می‌خواهم شما را تشویق کنم تا بیشتر به عمق نفوذ کرده و با امید خواستار حقوق شهروندی باشید و سعی کنید با افرادی که اختلاف نظر دارید ارتباط برقرار کنید و ازین نقطه‌نظر نسبت به سیاستمداران بهتر رفتار کنید. ما انگیزه‌های همسان برای اشتراک‌گذاری نداریم که انتظار خروجی یکسان داشته باشیم. بیایید بر یکدیگر تمرکز کنیم و جنبه اجتماعی بودنمان را گسترش دهیم و منعکس کننده آنچه که در حال روی دادن است باشیم. بیایید در عدالت و احترام زندگی کنیم و جنگ و پایان تلخ را برای دیگران بگذاریم.

بیانیه رابرت ردفورد مشخص نکرده بود که چه چیزی باعث ناراحتی او شده است لیکن همین مساله ساعت‌ها قبل از دادرسی آقای کاوانا به دیوان عالی بخاطر اتهامات متعدد جنسی، به اشتراک گذاشته شده بود.

کامنت‌های ردفورد البته چند روز پس از پیش‌بینی او که گفته بود رئیس‌جمهور ترامپ  مجبور خواهد شد همچون ریچارد نیکسون از ریاست‌جمهوری کناره‌گیری کند، به اشتراک گذاشته شده است.

 

منبغ: فارس

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop