دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳۹۸
March 25, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


آمریکا برای ارسال مواد غذایی و دارویی به مردم یمن مانع‌تراشی می کند

۱۸ مهر ۱۳۹۷       ۱۲:۳۸       8009/99673     
 عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مردم کشورهای یمن و اتیوپی زیر فشار تهدیدات قرار دارند و آمریکا از رسیدن دارو و مواد غذایی به آنها جلوگیری می‌کند.  

 پارس فارس - ولی الله نانواکناری عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در نشست بنیاد بیماری‌های نادر ایران که با حضور اعضای انجمن بانوان ایران و همسران دیپلمات‌ وزارت خارجه در محل بنیاد بیماری‌های نادر برگزار شد اظهار داشت: امروز جهان در معرض تهدیدات استکبار جهانی قرار دارد و سرکرده آن در حال تهدید ایران است.

وی افزود: استکبار با سه روش جنگ روانی، جنگ اقتصادی و ترور به تهدید کشور ما پرداخته است.

نانواکناری خاطر نشان کرد: آمریکا امروزه ایران را با ابزارهای دارویی و غذایی تهدید می‌کند و درحالی که بسیاری از افراد دلسوز در حال تلاش برای کمک رسانی به نیازمندان هستند مردم کشورهای یمن و اتیوپی زیر فشار تهدیدات قرار دارند و آمریکا از رسیدن دارو به آنها جلوگیری می‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره علی داوودیان بنیان‌گذار بنیاد بیماری‌های نادر گفت: اقدامات وی مرهمی بر زخم‌های دردمندان بوده است.

 

منبع: فارس

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top