چهارشنبه، ۷ فروردین ۱۳۹۸
March 27, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


لاریجانی: دلیلی وجود ندارد که از همکاری با اروپا ناامید باشیم

۱۷ مهر ۱۳۹۷       ۲۱:۰۱       4614/99618     
علی لاریجانی در مصاحبه با راشاتودی با اشاره به ابتکار اروپا برای دور زدن تحریم‌های آمریکا علیه ایران گفت: هیچ دلیلی وجود ندارد که ما درباره ادامه همکاری با اروپا ناامید باشیم.

 پارس فارس - علی لاریجانی در حاشیه سومین اجلاس مجالس اوراسیا در شهر آنتالیای ترکیه در مصاحبه با شبکه تلویزیونی راشا تودی روسیه با اشاره به این که مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در نیویورک ابتکاری را برای حفظ برجام به ایران معرفی کرد، افزود: هیچ دلیلی وجود ندارد که ما درباره ادامه همکاری ناامید باشیم.

وی تاکید کرد: در گذشته به صورت فعالانه روی این موضوع کار کرده ایم، گزارش‌ها نیز حاکی از پیشرفت این مساله است و بر این اساس باید در چارچوب برجام کار شود و این به نفع امنیت همه است.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به پرسشی پیرامون توافق بین روسیه و ترکیه در مورد ادلب اظهار کرد: جمهوری اسلامی در زمینه حل مساله سوریه با روسیه و ترکیه یک کار مشترک را دنبال می‌کند و فکر می‌کنم مذاکرات در چارچوب آستانه خوب پیش رفته و این مدل امنیت منطقه‌ای موفق بوده است.

وی اضافه کرد: در موضوع ادلب هم مشورت‌های مشترک با هم داشته ایم که رو به پیشرفت است.

لاریجانی درباره تحویل موشک‌های اس.۳۰۰ روسی به سوریه و واکنش رژیم صهیونیستی در این زمینه نیز گفت: بعید می‌دانم رژیم صهیونیستی بتواند عکس العمل مهمی انجام دهد و به روسیه حق می‌دهم که در سوریه موشک‌های اس ۳۰۰ نصب کنند چرا که وقتی اسرائیلی‌ها از خود رفتار ناهنجاری نشان داده و هواپیمای روسی را زده اند، آن‌ها نیز مجبور هستند که به این امر مبادرت ورزند و این حق روسیه است.

 
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top