چهارشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
September 18, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تابش: روحانی در سازمان ملل پاسخ گستاخی‌ها و هتاکی‌های ترامپ را داد

۴ مهر ۱۳۹۷       ۰۸:۱۳       8009/98011     
رییس‌جمهور در سخنرانی خود در سازمان ملل با ادب و متانت و قاطعیت پاسخ گستاخی‌ها و هتاکی‌های ترامپ را داد و مواضع شفاف و منصفانه ایران را تبیین کرد.

 پارس فارس - محمدرضا تابش با اشاره به سخنرانی رییس جمهور در سازمان ملل گفت: سخنرانی ترامپ و روحانی تمایز و تفاوت دو دیدگاه منبعث از تمدن نوپای سرمایه‌داری آمریکا و تمدن دیرپا و فرهنگ غنی ایرانی را به خوبی نشان داد. ترامپ نشان داد که موضع گیری‌ها و سخنانش بر هیچ پایه‌ای استوار نیست و متغیر است.

 

وی افزود: ترامپ با گستاخی و تهدید، نهادهای بین‌المللی را به چالش کشید، بر رقبای تجاری آمریکا تاخت و بی‌محابا قانون‌گریزی و مجازات قانون گرایان را تجویز کرد و تهدیدها و ادعاهای بی‌پایه و اساس علیه کشورمان را تکرار کرد درحالی‌که رییس جمهور کشورمان با منطقی استوار و کلامی موزون سیاست‌های آمریکا در مواجهه با ایران را به چالش کشید و به ادعاهای بی‌پایه ترامپ پاسخ گفت و تشریح کرد که ایران برخلاف آمریکا، کشوری پایبند به اصول و قواعد بین‌المللی است.

 

نماینده مردم اردکان در مجلس ادامه داد: رییس‌جمهور تروریسم را محکوم و ایران را در خط مقدم مبارزه با این پدیده شوم با اقدامات عملی‌اش قلمداد کرد. ایشان منطق ایرانیان در تعامل و مذاکره و گفتگو را قوی ذکر کرد اما با اشاره به بدعهدی و پیمان‌شکنی و تلاش براندازانه آمریکا، این رژیم را غیرقابل اعتماد دانست.

 

تابش در پایان گفت‌: در یک کلام رییس‌جمهور با ادب و متانت و قاطعیت پاسخ گستاخی‌ها و هتاکی‌های ترامپ را داد و مواضع شفاف و منصفانه و منطبق بر قوانین و قواعد بین‌المللی و تعالیم اسلامی و ملی را در مواجهه با مسائل جهانی به زیبایی تبیین کرد.

 

منبع: ایسنا

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop