سه شنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۹
July 7, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


طلاهای روز اول به ژاپن و اوکراین رسید

۲۹ شهریور ۱۳۹۷       ۲۲:۱۰       8750/97396     
 روز نخست از رقابت‌های جودو قهرمانی جهان با برتری دو جودوکار از کشور‌های ژاپن و اکراین موفق به کسب مدال طلا شدند.

 پارس فارس - این دوره از مسابقات امروز صبح با حضور ۷۵۸ جودوکار از ۱۲۵ کشور به میزبانی آذربایجان در سالن ژیمناستیک شهر باکو آغاز شد. در روز نخست مبارزات دو وزن ۶۰- مردان و ۴۸- کیلوگرم زنان برگزار شد.

در وزن ۶۰- کیلوگرم ۶۸ جودوکار حضور داشتند که در نهایت این «تاکاتو نائوهیسا» از ژاپن بود که موفق شد مدال طلای دوره قبل خود را تکرار کرند. این سومین طلای «تاکاتو» در رقاب‌های جهانی بود. «روبرت مشیویدابزده» از روسیه که سال گذشته در بوداپست همان دوره اول باخته بود، این بار تا دیدار نهایی پیش آمد و در نهایت به نشان نقره دست یافت.

مدال‌های برنز نیز به «ناکایاما» از ژاپن و «امیران پاپانیاشویلی» از گرجستان تعلق گرفت. در این وزن «اورکان صفراف» آذری که دوره قبل به نشان نقره دست یافت بود، در این دوره در یک چهارم به «پاپانیاشویلی» گرجستانی باخت و حذف شد.

برخلاف نماینده مردان ژاپن که موفق به تکرار طلای دوره قبل شد، نماینده زنان این کشور به نشانی بهتر از نقره دست پیدا نکرد. «فونا توناکی» که در بوداپست ۲۰۱۷ «موخابات» مغولستانی را در دیدار نهایی شکست داده بود، در این دوره برابر «دیارا بیلودید» از اکراین تنها ۲ و ۷ ثانیه دوام آورد و با ضربه فنی باخت و نقره گرفت تا این اکراینی به نشان طلا دست پیدا کند.

مدال‌های برنز نیز به «گالبادراخ» از مغولستان و «پائولا پارتو» از آرژانتین رسید.

این دوره از مسابقات فردا جمعه با برگزاری مبارزات دو وزن ۶۶- مردان و ۵۲ کیلوگرم زنان پیگیری می‌شود.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی