دوشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
February 18, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


شکست تراکتور مقابل صنعت نفت در ضربات پنالتی

۲۳ شهریور ۱۳۹۷       ۲۳:۴۰       8750/96603     
 در حالی که تراکتورسازی می توانست در 90 دقیقه کار صنعت نفت آبادان را تمام کند با اشتباهات خود موجب کامبک و بازپس گیری روحیه زردهای آبادان شد. 

 پارس فارس - تراکتورسازی تبریز  در دیداری که حساس و نفس گیر در ضربات پنالتی برابر صنعت نفت آبادان شکست خورد تا اولین ناکامی این تیم پرمهره در فصل 97/98 فوتبال ایران در عین ناباوری رقم بخورد.

 

 

دو تیم با ترکیب ذیل برابر یکدیگر صف آرایی کردند:

نفت آبادان:
محمد دریس، وفا هخامنش، عقیل کعبی، سیروان قربانی، فردین عابدینی، حسین ساکی، طالب ریکانی، اکبر ایمانی، مصطفی احمدی، میلاد جهانی و کرار جاسم

تراکتورسازی:
محسن فروزان ، محمد طیبی ، علی عبدالله زاده، محمدرضا مهدی‌زاده ، رضا شربتی ، دانیال اسماعیلی فر ، علی‌رضا نقی‌زاده، مهدی مهدی‌پور ، یوکیا سوگیتا ، آنتونی استوکس و لی اروین

در جریان این دیدار  جاسم کرار بازیکن سابق تراکتورسازی موفق شد از روی نقطه پنالتی در دقیقه 44 دروازه تیم سابقش را باز کند تا به فاصله 1 دقیقه بعد آنتونی استوکس در آن سوی میدان از روی نقطه پنالتی دروازه صنعت را باز کند  و نیمه اول را با نتیجه تساوی 1_1 به پایان برساند.

قضاوت بحث برانگیز بیژن حیدری در نیمه نخست موجب آن شده بود که در نیمه دوم بازی با اعتراضات گسترده ای روبرو شود، تا اینکه دانیال اسماعیلی فر در دقیقه 58 توانست گل برتری تیمش را به ثمر برساند و کار را به اوج حساسیت برساند.

در حالی که نفتی ها سخت به دنبال جبران گل خورده خود بودند، آنتونی استوکس در دقیقه 63 کار زرد های آبادان را تمام کرد تا نتیجه 3_1 حکم پایانی کار باشد اما روز خوب خارجی های صنعت نفت آبادان از دقیقه 82 تا 92 به دست جاناتان بالوتلی و جاسم کرار روز خوش تی تی ها را خراب کرد تا نفتی ها بتوانند با یک کامبک باورنکردنی خود را به بازی بازگردانند.

بازی در وقت های اضافه نیز بر وفق مراد تراکتوری ها نبود، چرا که در بدو شروع نیمه دوم مسعود شجاعی از سوی بیژن حیدری با کارت قرمز روبرو شد تا تراکتورسازی 10 نفره به کارش ادامه بدهد و بازی را به ضربات پنالتی بکشاند.

در ضربات پنالتی مهدی مهدی پور و هخامنش توپ های تراکتورسازی را به خارج از دروازه هدایت کردند تا در آن سو بهنام برزای یکی از پنالتی های نفت را هدر بدهد و در نهایت ضربات پنالتی با نتیجه 4_3 به سود میزبان این دیدار یعنی نفت آبادان خاتمه بیابد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top