دوشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
February 18, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


کلاهبرداری از عابربانک‌ در تهران با روشی جدید و عجیب

۲۳ شهریور ۱۳۹۷       ۲۳:۳۰       8750/96602     
 افرادی که با شگردی مکارانه از عابربانک سرقت می‌کردند دستگیر شدند. 

 پارس فارس - سرکلانتر سوم پلیس پایتخت دراین‌باره گفت: چندی پیش درپی تماس رئیس یکی از بانک‌های محدوده خیابان شیخ بهایی و اعلام خبر کلاهبرداری، گروه‌های عملیاتی کلانتری ۱۴۵‌ونک، به محل اعزام شدند و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.
سرهنگ علی کارخانه با اشاره به تحقیقات مأموران در محل گفت: رئیس بانک مذکور به مأموران تجسس مراجعه کرد و گفت زمانی که وارد بانک شدم و دوربین‌های مداربسته را چک کردم متوجه شدم ٢مرد با مسدود کردن دوربین‌های دستگاه عابر‌بانک به برداشت ٢میلیون و ۴۰۰هزار تومان با هشت کارت هدیه بانکی اقدام کرده‌اند اما زمانی که مسئولان حسابرسی بانک برداشت‌ها را بررسی کردند، متوجه شدند که کارت‌ها تمام جعلی است و شماره سریال آن‌ها هک شده است.

سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: تحقیقات درباره متهمان و نحوه سرقت‌های انجام شده آغاز شد و درنهایت با بررسی‌های میدانی و فنی، خودرو متهمان که در مقابل بانک پارک شده بود شناسایی شد.

کارخانه ادامه داد: با هماهنگی انجام شده از سوی مقام قضایی، این خودرو تحت تعقیب قرار گرفت و در‌نهایت با ٣سرنشین، متوقف شد و هر ٣تن دستگیر و راهی کلانتری ۱۴۵‌ونک شدند.

سرکلانتر سوم پلیس پایتخت، تصریح کرد: متهمان در کلانتری تحت بازجویی قرار گرفتند و به جرم خود مبنی بر جعل کارت‌های هدیه بانکی، از چند بانک مختلف اعتراف ‌و اعلام کردند که با هر یک از کارت‌ها مبالغی حدود۳۰۰‌هزار تومان را برداشت کرده‌اند.

وی اظهار کرد: در بازرسی از خودرو متهمان نیز ۳۳‌کارت هدیه بانکی به نام‌های مختلف کشف و ضبط شد. متهمان پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم، روانه دادسرا شدند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop