سه شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۷
January 22, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


پیوستن لهستان به حامیان تحریم ایران

۲۳ شهریور ۱۳۹۷       ۲۱:۵۰       8750/96584     
 وزیر امور خارجه لهستان با "درست" دانستن تحریم‌های ایالات متحده علیه ایران، از دیگر کشور‌های اتحادیه اروپا خواست تا با آمریکا همدلی بیشتری در این زمینه نشان دهند.

 پارس فارس - یاتزک چاپوتووتز وزیر خارجه لهستان در مصاحبه با آسوشیتدپرس در روز جمعه کشورش را یک پل ارتباطی برای حل اختلافات میان اتحادیه اروپایی و دولت آمریکا توصیف کرده و از کشور‌های اروپایی خواست تا با تحریم‌های ایالات متحده علیه ایران، همدلی بیشتری نشان دهند.

وی تصمیم واشنگتن مبنی بر اعمال مجدد تحریم‌ها علیه تهران را حرکتی درست خوانده و اعلام کرد که لهستان به دنبال مجاب کردن کشور‌های اتحادیه اروپا برای حس همدلی و درک بیشتر سیاست‌های آمریکا است.

رئیس جمهور لهستان قرار است روز سه شنبه این هفته در کاخ سفید با دونالد ترامپ ملاقات کرده و درباره مسائل دفاعی و امنیت انرژی در اروپای مرکزی با وی گفتگو کند.

وزیر خارجه لهستان گفت: احتمال دارد کشورش به زودی برنامه تقویت توان دفاعی خود را به منظور مقابله با فعالیت‌های نظامی روسیه اعلام کند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop