یکشنبه، ۴ فروردین ۱۳۹۸
March 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


اعلام جزئیات دقیق مرگ ناگهانی مجید غلام نژاد

۲۳ شهریور ۱۳۹۷       ۲۰:۲۱       8750/96575     
 صمد ابراهیمی وکیل سرشناس ستارگان فوتبال ایران که وکالت حقوقی مرحوم مجید غلام نژاد را بر عهده داشت جزئیات دقیق مرگ غلام نژاد را فاش کرد. 

 پارس فارس - صمد ابراهیمی وکیل پرحاشیه ای که در ماجرای محکومیت پرسپولیس و مهدی طارمی در آن نقل و انتقال جنجالی نامش بسیار به میان می آمد این بار در ساعاتی پس از مرگ مجید غلام نژاد وارد عرصه شد و به عنوان وکیل این ستاره ملی پوش تازه درگذشته جزئیاتی از ماجرای مرگ ناگهانی وی را در اختیار اهالی رسانه قرار داد.
بر اساس گفته های ابراهیمی، مجید غلام نژاد فصل قبل در لیگ دو عضو شهرداری  بندر عباس بود. گویا آنجا هم در یکی از مسابقات مشکل قلبی  پیدا کرده و به توصیه پزشکان فوتبال را تقریبا کنار گذاشته بود؛ او در بندر عباس با راه اندازی سالن و امکانات بدنسازی، مشغول بکار بود. بر حسب شنیده ها امروز در حالی  که مشغول شنا در استخر بوده دچار مشکل قلبی شده است.
 مجید ، متاهل بود و به همراه همسر و فرزندش در بندر اقامت داشتند. وی  804 میلیون تومان از استقلال طلب داشت که دی ماه سال قبل طی توافق با این باشگاه و تخفیف قابل توجه 50  درصدی با این باشگاه تسویه کرد.
تا ساعتی دیگر کاظم برجلو و بهمن دهقان برای انجام کارهای انتقال پیکر او به تهران، راهی بندرعباس خواهند شد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top