چهارشنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۷
February 20, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


پایان نبردی طوفانی؛ تراکتورسازی پرهوادار ترین تیم لیگ برتر!

۲۳ شهریور ۱۳۹۷       ۱۸:۴۰       8786/96565     
  رای گیری بزرگ ورزش 11 در ارتباط با پرهوادار ترین تیم لیگ برتر خاتمه یافت تا تی تی های تبریز با اختلافی فاحش بتوانند این عنوان را از آن خود کنند.

پارس فارس_بالاخره مهلت رای گیری بزرگ و هیجان انگیز ورزش 11 از کاربران خود در ارتباط با پر هوادار ترین تیم لیگ برتر پایان یافت تا پس از 1 هفته نبرد پی در پی سرخ های تبریز بتوانند با سبقت گیری از دو تیم پرسپولیس و استقلال تهران در صدر جدول برترین ها قرار بگیرند.

 

در ساعات اولیه این رای گیری ابتدا استقلالی ها با در اختیار داشتن 1000 رای بیشتر از پرسپولیس و تراکتورسازی در صدر جدول بایستند و به عقیده کاربران پیشتاز و برنده نهایی این دوئل باشند، اما این برتری استقلال خیلی دوامی نداشت! چرا که به یکباره پس از 48 ساعت تراکتورسازی تبریز با برتری 2000 عددی رای های خود در رتبه نخست ایستاد و همه را شوکه کرد!

 

در این بین رای های پرسپولیس تهران با افزایش روندی بسیار کند و عجیب روبرو بود، به طرزی که بازگشت به کورس از سوی سرخ های تهران و هوادارانشان بسیار بعید و به دور از انتظار می رسید، کما اینکه در نهایت نیز چنین اتفاقی رقم خورد و آنها در همان رتبه سوم باقی ماندند و پایین تر استقلال از استقلال تهران و تراکتورسازی با مشارکتی کمتر فرصت تصاحب عنوان پرهوادار ترین تیم لیگ برتر را از دست دادند.

 

نکته جالب دیگر در این ماجرا تعداد آراء گزینه سایر تیم ها بود که این گزینه را در رده پنجم قرار داده بود تا رای هایش بیش از ذوب آهن و نساجی به شمار بیاید، رای هایی که می توانست برای تیم هایی چون صنعت نفت آبادان، پارس جم جنوبی، سپید رود رشت، پدیده مشهد و .. باشد.

 

در نهایت امر تراکتورسازی با اختصاص دادن 7 هزار و هفتصد و هفتاد و هشت رای به خود در رتبه اول و به عنوان پر هوادار ترین تیم لیگ برتر شناخته شود تا با اختلافی فاحش نسبت به استقلال که با 4 هزار ششصد و چهل و هشت رای در رتبه دوم و پرسپولیس با 3 هزار و پانصد و چهل و هشت رای در رتبه سوم قرار گرفته بودند، پیروز نهایی این رای گیری باشد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop