چهارشنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۷
February 20, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


رفتار غیر اخلاقی تهیه کننده با یک زن در جلسه کاری

۲۳ شهریور ۱۳۹۷       ۰۹:۴۵       8009/96485     
 سال ۲۰۱۱ فیلمی از یک تهیه کننده هالیوودی منتشر می‌شود که در آن فیلم دیده می‌شود که هاروی واین اشتاین در یک جلسه کاری به همارش تجاوز می‌کند. 

 پارس فارس - اسکای نیوز این فیلم شرم آور را پخش کرده است که در یک جلسه کاری آقای اشتاین سعی دارد آن زن ۲۸ ساله را در آغوش بگیرد و جملات تحریک آمیز را به او ابراز کند. خانم تامسون که برای یک قرار کاری به دفتر این تهیه کننده هالیوودی به نیویورک آمده بود تا کار‌های مربوط به ساخت فیلم را انجام دهد، که با رفتار شرم آور او رو به رو می‌شود

 

 قرار بوده است که آن زن با تیم مالی پروژه ملاقات داشته باشد که با تهیه کننده فیلم تنها در دفترش رو به رو می‌شود. در هنگام ملاقات آقای اشتاین به منشی می‌گوید کسی مزاحم آنان شود. بعد از پایان جلسه قرار بعدی آن‌ها در لابی یک هتل گذاشته می‌شود. تهیه کننده او را به اتاق خودش دعوت می‌کند که خانم تامسون فکر کرده است که به اتاق کنفراس می‌روند. رفتار غیر اخلاقی تهیه کننده با یک زن در جلسه کاری +عکس به دنبال این اتفاق، در ماه ژون خانم تامسون از این تهیه کننده به دلیل تجاوز جنسی به دادگاه شکایت می‌کند. این در حالی است که او همیشه تمامی اتهمات در مورد تجاوز جنسی را تکذیب می‌کند. 

    

 منبع: پندارآنلاین

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top