چهارشنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۷
February 20, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


گوگل اشتباهات گرامری شما را تصحیح می‌کند!

۲۳ شهریور ۱۳۹۷       ۰۸:۳۶       8009/96474     
 به عنوان یک فارسی‌زبان، شاید کم پیش بیاید که بخواهید یک متن انگلیسی بنویسید. نوشتن یک متن صحیح از نظر گرامری هم مهارتی است که هر کسی از آن برخوردار نیست.

پارس فارس - به لطف اپلیکیشن‌های تصحیح گرامر، این روزها نوشتن متن‌های انگلیسی ساده‌تر از همیشه شده. یکی از این اپلیکیشن‌ها Grammarly نام دارد که چندی پیش آن را به شما معرفی کردیم.

 

 

سازندگان این اپلیکیشن خوب و کاربردی، به تازگی از همکاری خود با سرویس گوگل داکس خبر داده‌اند. از این به بعد وقتی بخواهید در وبسایت گوگل داکس متنی بنویسید، Grammarly می‌تواند به طور همزمان غلط‌های تایپی و گرامری شما را برایتان تصحیح کند.

 

لازم به ذکر است که این ویژگی چند ماهی هست که در فاز بتا به سر می‌برد و فقط کاربران حق اشتراک‌پرداز گوگل داکس می‌توانستند آن را تجربه کنند. اما طبق اعلام Grammarly، از امروز به بعد کلیه کاربران گوگل کروم با ورود به سرویس داکس می‌توانند از این ویژگی کاربردی استفاده نمایند.

 

شما هم می‌توانید از همین حالا عملکرد Grammarly را در گوگل داکس بسنجید. فقط کافیست وارد وبسایت داکس شده و از گوشه پایین و سمت راست، روی لوگوی قرمز رنگ Grammarly کلیک کنید.

 

منبع: اقتصادنیوز

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top