چهارشنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۷
February 20, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


بانک مرکزی عراق از لیست تحریم های اتحادیه اروپا خارج شد

۲۲ شهریور ۱۳۹۷       ۱۸:۴۰       8786/96407     
 اتحادیه اروپا اعلام کرد که بانک مرکزی عراق رسما از لیست تحریم هایی که این اتحادیه در دوران رژیم سابق عراق بر موسسات مالی عراق اعمال کرده بود، خارج شده است.

پارس فارس_بانک مرکزی عراق در بیانیه ای روز پنجشنبه اعلام کرد که بنابر گزارش روزنامه رسمی اتحادیه اروپا، این اتحادیه رسما خروج بانک مرکزی عراق از لیست تحریم های اعمال شده بر موسسات مالی را اعلام کرده است.
این بانک همچنین اعلام کرد که اتحادیه اروپا بر لغو تحریم های اعمال شده بر بانک مرکزی عراق از دوران رژیم سابق این کشور که ممنوعیت تعامل با مجموعه ای از موسسات مالی و غیر مالی عراقی از جمله بانک مرکزی را شامل می شد، تاکید کرد.
بانک مرکزی عراق افزود: این اقدام پس از آن به نتیجه رسید که بانک مرکزی عراق به پیشرفت قابل توجهی در بهبود عملکرد و اجرای مقررات و استاندارد های بین المللی در این زمینه دست یافت.
این بانک در ادامه اعلام کرد که به دلیل اصلاحات اخیر، موسسات مالی بین المللی مجاز خواهمد بود که برابر مقررات جدید با بانک مرکزی عراق معامله کنند زیرا اکنون به یکی از موسسات مالی معتبر برای تعامل در نزد موسسات بین المللی اروپایی تبدیل شده است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop