سه شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۷
January 22, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


روحانی زودتراز فرصت قانونی وزرای کار واقتصاد را به مجلس معرفی کند

۲۲ شهریور ۱۳۹۷       ۱۶:۴۱       8786/96391     
 سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: رئیس‌جمهور علی رغم آنکه سه ماه فرصت قانونی برای معرفی وزرای کار و اقتصاد دارد اما چه سریعتر وزرا معرفی کند تا این وزارتخانه ها از بلاتکلیفی خارج شوند.

پارس فارس_بهروز نعمتی، سخنگوی هیات رئیسه مجلس  با تاکید بر ضرورت معرفی هر چه سریعتر وزرای پیشنهادی اقتصاد و کار به مجلس، اظهار داشت: وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اقتصاد و امور دارایی، جزء وزارتخانه‌های مهم اقتصادی کشور هستند و ضروری است که رئیس‌جمهور علی رغم آنکه سه ماه فرصت قانونی برای معرفی این دو وزیر به مجلس دارد، هر چه سریعتر این دو وزارتخانه را از بلاتکلیفی خارج و مبادرت به انتخاب وزرای پیشنهادی خود کند.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: استیضاح دو تن از وزرا و قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های رئیس‌جمهور به ۴ سوال، مسائل مهمی است که دولت باید مورد توجه و تحلیل قرار دهد.

نعمتی با تاکید بر اینکه رئیس‌جمهور باید بداند که دغدغه‌های مردم در زمینه اقتصادی و معیشتی جدی و واقع‌گرایانه است، تصریح کرد: آقای روحانی حتما باید افرادی توانمند، خوش‌فکر و برنامه‌ریز را در صدر وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اقتصاد و امور دارایی و دیگر وزارتخانه‌هایی که سمت و سوی اقتصادی دارند، به کار گیرد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop