دوشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
February 18, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تهدید آمریکا به حمله نظامی توسط روسیه

۲۱ شهریور ۱۳۹۷       ۲۰:۴۰       8750/96290     
 یک کارشناس نظامی روسیه از احتمال حمله آمریکا به نیروهای روسی در سوریه و پاسخ نظامی روسیه به آنها خبر داد.

 پارس فارس - 'کنتستانتین سیوکف' کارشناس نظامی روسی پاسخ موشکی روسیه به تجاوز احتمالی هواپیماهای آمریکا به نیروهای کشورش را در سوریه وارد دانست.

به گزارش نامه نیوز، وی گفت: در صورت در اختیار داشتن تعداد کافی از موشک های جدید اکس -32 می توانیم هواپیماهای آمریکایی را نیز مورد حمله موشکی قرار دهیم .

کارشناس مزبور افزود: در صورت موافقت برخی کشورها مانند عراق به عبور از حریم هوایی خود ، احتمال وقوع این اقدام وارد خواهد بود.
وی خاطر نشان کرد، روسیه قادر به پاسخ نظامی به حمله احتمالی نیروهای آمریکایی به نظامیان خود در سوریه است و مسکو تاکنون به هشدار دادن اکتفا کرده که از آن فهمیده می شود که آمریکا آماده چنین اقدامی( حمله) است .

روزنامه آمریکایی'وال استریت ژورنال' نوشت 'دونالد ترامپ' رئیس جمهوری آمریکا به حمله نظامی احتمالی آمریکا به نیروهای دولتی سوریه و نظامیان روسی می اندیشد.

این روزنامه افزود: آمریکا احتمالا تاسیسات موشکی ارتش سوریه را در صورت آغاز حمله نظامی آن (ارتش سوریه ) به تروریست های ادلب ،مورد حمله قرار می دهد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop