چهارشنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۷
February 20, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


آلمان 65 شهروند دیگر گرجستان را اخراج کرد

۲۱ شهریور ۱۳۹۷       ۱۷:۱۰       8786/96264     
 دولت آلمان به تازگی 65 شهروند دیگر گرجستان از جمله 59 نفر که در ایالت «ساکسونی» درخواست پناهندگی کرده بودند را اخراج کرد .

پارس فارس_نیوز گئورگیا ، روز چهارشنبه گزارش داد که 9 تن از افراد یاد شده ،از زندان به فرودگاه لایپزیک منتقل شدند .
همچنین پلیس «درسدن» گزارش داد ، دو تن از شهروندان گرجستانی در «باواری» ، سه تن دیگر در «راینلند-فالتز» و یک نفر نیز در «ساکسونی» بازداشت شدند.
بنا به گزارش رسانه های آلمان ، دولت این کشور در اواخر ماه جولای سال 2018 میلادی از 510 شهروند گرجستانی خواستار ترک آلمان شد که تاکنون 210 نفر از آنها آلمان را به صورت اجباری ترک کرده اند.
آلمان در سال 2017 میلادی، نیز 214 تن از شهروندان گرجستانی را بدلیل نقض مقررات مسافرت بدون ویزا، اخراج کرد .
گرجستان بعنوان یکی از کشورهای قفقاز جنوبی با مساحت 69.7 هزار کیلومتر مربع و با سه میلیون و 718 هزار نفر جمعیت که پس از کسب استقلال عمده هدف خود را عضویت در اتحادیه اروپا و ناتو اعلام کرده است ، در پنج سال اخیر برای لغو رژیم ویزا با این اتحادیه تلاش کرد .
اتحادیه اروپا 28 مارس سال 2017 میلادی ( 8 فروردین ) تصمیم خود درباره لغو رژیم ویزا برای شهروندان گرجستان را اعلام کرد و بدین ترتیب اتباع این کشور امکان سفر بدون ویزای 90 روزه به کشورهای عضو اتحادیه اروپا را به دست آوردند .

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top