دوشنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
February 18, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


متهم شدن سخنگوی نتانیاهو به آزار جنسی

۲۱ شهریور ۱۳۹۷       ۱۰:۳۴       8009/96209     
 به گفته «جولیا سالازار» نامزد انتخابات سنای ایالتی نیویورک، سخنگوی نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی ۵ سال قبل او را مورد آزار جنسی قرار داده است.  

پارس فارس -  در اوج مبارزات انتخاباتی سال جاری در آمریکا دختر ۲۷ ساله و نامزد انتخابات مجلس سنای ایالتی نیویورک از آزار جنسی خود توسط یکی از سخنگویان «بنیامین نتانیاهو» خبر داده است.

«جولیا سالازار» نامزد انتخابات سنای ایالتی نیویورک گفته که «دیوید کِیِس» سخنگوی نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، ۵ سال قبل او را مورد آزار جنسی قرار داده است.


«جولیا سالازار» نامزد انتخابات سنای ایالتی نیویورک و «دیوید کِیِس» سخنگوی نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی

بنا بر گزارش روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت»، او در توضیح دلیل صحبت درباره این موضوع اعلام کرد که می‌خواسته قبل از علنی شدن این موضوع در یک گزارش خبری که قرار است منتشر شود، درباره آزار جنسی صورت گرفته علیه خودش صحبت کند.

دیوید کِیِس ۳۴ ساله که در سال ۲۰۱۶ به عنوان یکی از سخنگویان نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی کار خود را آغاز کرده، این اتهام را رد کرده است.

سخنگوی نتانیاهو اعلام کرد: «این اتهام توسط کسی مطرح شده که بارها ثابت شده درباره زندگی خودش صادق نبوده و تقلب کرده و این اتهام هم یکی دیگر از مثال‌های متقلب بودن او است».

اظهارنظر جنجالی سالازار علیه سخنگوی نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در شرایطی انجام شده که او در رقابت‌های مقدماتی برای کنار زد «مارتین دیلان» سناتور کنونی ایالتی نیویورک است.

 

منبع: فارس

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop