جمعه، ۳ خرداد ۱۳۹۸
May 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


ادامه ثبات نرخ تخم مرغ در بازار

۱۹ شهریور ۱۳۹۷       ۱۶:۴۰       8750/95948     
  یک مقام مسئول از ثبات نرخ تخم مرغ طی دو هفته اخیر در بازار خبر داد.

 پارس فارس - ناصر نبی پور، رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران از ثبات نرخ تخم مرغ  طی دو هفته در بازار خبر داد و گفت: امروز متوسط نرخ هر کیلو تخم مرغ درب مرغداری 7 هزار و 500 و شانه ای 15 هزار تومان است.

وی با انتقاد از نرخ بالای تخم مرغ در خرده فروشی ها افزود: هم اکنون هر شانه تخم مرغ با نرخ های بالای 18 هزار تومان ناشی از کمبود نظارت دستگاه های ذی ربط در بازار عرضه می شود .

نبی پور فروش هر شانه تخم مرغ با نرخ های بالاتر از 18 هزار تومان درب مغازه ها را غیر منطقی اعلام کرد.

وی در پاسخ به این سوال که با وجود اظهارات معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد مبنی بر ثبت سفارش 2000 تن تخم مرغ و توزیع آن در صورت تلاطم بازار، نیازی به واردات داریم یا خیر، بیان کرد:  در شرایط کنونی نیازی به واردات نداریم، چراکه هر کیلو تخم مرغ ترکیه با نرخ 1.3 دهم دلار به ایران فروخته می شود که با احتساب ارز 13 هزار تومان واردات صرفه اقتصادی ندارد و بهتر است پول واردات را به تولیدکنندگان داخل بدهیم تا آنها بتوانند نهاده های مورد نیاز خود را تامین کنند.

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار در پایان با بیان اینکه در 6 هفته اخیر گزارشی از بیماری آنفلوانزا حاد پرندگان اعلام نشده است، گفت: هم اکنون مشکل جدی نداریم و باید منتظر ماند و دید که روند بیماری در ماه های آتی به چه صورت خواهد بود.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop