جمعه، ۳ خرداد ۱۳۹۸
May 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


برترین کشورهای جهان برای کارکنان خارجی

۱۹ شهریور ۱۳۹۷       ۱۰:۴۲       8009/95901     
 بحرین موفق شد بهترین کشور برای زندگی از دید اتباع شاغل خارجی در جهان معرفی شود.  

 پارس فارسبه نقل از دویچه وله، کارگران خارجی برای کشورهایی که از کمبود نیروی کار ماهر رنج می برند حیاتی هستند. کارکنان ماهر می‌توانند به هر جایی در جهان که تمایل دارند بروند. به گفته موسسه " اینتر نیشینز" بحرین توانسته است محبوب‌ترین مقصد از دید شاغلین خارجی باشد.

در این نظرسنجی که ۱۸ هزار شاغل خارجی از ۱۸۷ کشور جهان در آن مشارکت داشته‌اند، ۶۸ کشور بر اساس شاخص‌های مختلفی چون هزینه‌های زندگی، ساعات کاری، امنیت شغلی، رضایت شغلی و احساس غربت رده‌بندی شده اند.  

بر این اساس ۱۰ کشور برتر برای شاغلین خارجی عبارت است از:

 ۱-بحرین

۲-تایوان

۳-اکوادور

۴-مکزیک

۵-سنگاپور

۶-پرتغال

۷-کاستا ریکا

۸-اسپانیا

۹-کلمبیا

۱۰-جمهوری چک

در بین کشورهای منطقه، ترکیه در رده شصت و چهارم، مصر در رده شصت و سوم، عربستان در رده شصت و هفتم و کویت در رده شصت و هشتم قرار گرفته‌اند. بدترین رتبه در بین کشورهای اروپایی نیز متعلق به انگلیس، یونان و ایتالیا بوده است که رتبه آن‌ها به ترتیب ۵۹، ۶۰ و ۶۱ بوده است.

در این رده‌بندی ایران در نظر گرفته نشده است. نکته جالب در این رده‌بندی این است که اوگاندا با ایستادن در رده بیست و ششم، از نظر کارکنان خارجی کشور بهتری از بلژیک با رتبه ۲۹، فرانسه با رتبه ۳۴، آلمان با رتبه ۳۶، سوئیس با رتبه ۴۴ و آمریکا با رتبه ۴۷ است!

 

منبع: ایسنا

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه



اشتراک گذاری



Top