چهارشنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۷
February 20, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


عرضه پرفروش‌ترین رمان نیویورک تایمز

۱۸ شهریور ۱۳۹۷       ۱۰:۵۱       8009/95760     
 ترجمه رمان «زن پشت پنجره» نوشته ای.جی.فین توسط انتشارات کتابسرای تندیس منتشر و راهی بازار نشر شد.  

پارس فارس -  رمان «زن پشت پنجره» نوشته اِی.جِی.فین به تازگی با ترجمه محمد جوادی توسط انتشارات کتابسرای تندیس منتشر و راهی بازار نشر شده است.

این رمان موفق، اولین کتاب نویسنده‌اش است که در ژانویه سال ۲۰۱۸ منتشر و با فاصله کمی تبدیل به پرفروش‌ترین رمان نیویورک تایمز شد. بسیاری از منتقدان از این رمان به عنوان بهترین داستان ژانر دلهره‌آور سال یاد کردند و استقبال از آن باعث شد تا در سال ۲۰۱۹ فیلمی با اقتباس از آن توسط جو رایت، با بازی ایمی آدامز، گری اولدمن و جولیان موور ساخته شود. از این کتاب، پیش‌تر ترجمه‌ای توسط نورا نواپور و انتشارات البرز منتشر شده است.

داستان این رمان درباره زنی به نام آنا فاکس است که به تنهایی در آپارتمانی در شهر نیویورک زندگی می‌کند. این زن فراموشکار نمی‌تواند از آپارتمانش خارج شود و اوقات روز خود را با نوشیدن، فیلم دیدن و جاسوسی همسایه‌ها می‌گذراند. سپس خانواده راسل‌ها وارد به ساختمان محل زندگی آنا می‌شوند؛ یک پدر، یک مادر و پسر نوجوانشان...

استیون کینگ نویسنده شناخته‌شده آمریکایی که او را با رمان‌هایی چون «مسیر سبز» و «رستگاری در شائوشنگ» می‌شناسیم، درباره این کتاب نوشته است: یکی از معدود کتاب‌هایی است که نمی‌توان آن را زمین گذاشت.

ترجمه محمد جوادی از رمان مذکور طی روزهای گذشته توسط کتابسرای تندیس منتشر شده است.

 

منبع: مهر

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top