سه شنبه، ۲ مهر ۱۳۹۸
September 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تاکیدلاریجانی بر انسجام گروه های فلسطینی

۲۹ دی ۱۳۹۳       ۱۸:۳۸       2/9408     
خبررسانی پارس: رییس مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تقویت همبستگی و انسجام گروه های فلسطینی در برابر اشغالگران صهیونیست و حامیان غربی اش تاکید کرد.

به گزارش پارس فارس به نقل  از خانه ملت، «علی لاریجانی» در دیدار «احمد جبرئیل» دبیرکل جبهه آزادیبخش فلسطین با تقدیر از مقاومت مردم فلسطین در برابر اشغالگران صهیونیست و تاکید بر اهمیت آرمان آزادی سرزمین های اشغالی فلسطین برای جهان اسلام گفت: سیاست جمهوری اسلامی ایران ایستادن در کنار مردم فلسطین و حمایت از آنها در برابر زورگویی ها و شرارت های رژیم اشغالگر قدس است و رهبر معظم انقلاب نیز بر این امر تاکید دارند. رییس مجلس شورای اسلامی در ادامه با محکوم کردن جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در ترور تنی چند از اعضای حزب الله لبنان افزود: این اقدام مذبوحانه و جنایتکارانه همکاری و همدستی تروریست های تکفیری و رژیم نژادپرست صهیونیستی را در سوریه نشان داد. وی تصریح کرد: محور مقاومت باید با اتحاد و انسجام بیشتر نیروهای فلسطینی، سوریه و لبنانی تقویت گردد. لاریجانی در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از کارشکنی برخی کشورهای منطقه و کمک به غرب گفت: متاسفانه خوش خدمتی برخی کشورهای منطقه در توطئه اخیر کاهش قیمت نفت نهایت همراهی با سیاست های سلطه جویانه و ضداسلامی قدرت های جهانی است اما بحول و قوه الهی ملت ایران با قدرت و سرافرازی از این مشکل نیز عبور خواهد کرد. رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت آرمان آزادی سرزمین های اشغالی فلسطین برای جهان اسلام گفت: سیاست جمهوری اسلامی ایران ایستادن در کنار مردم فلسطین و حمایت از آنها در برابر زورگویی ها و شرارت های رژیم اشغالگر قدس است. «احمد جبرئیل» دبیرکل جبهه آزادیبخش فلسطین نیز در ادامه این دیدار با تقدیر از جمهوری اسلامی ایران بخاطر حمایت از آرمان فلسطین و آزادی قدس شریف گفت: ملت ستمدیده فلسطین هیچگاه کمک های ایران را فراموش نخواهد کرد و همواره قدردان شما می باشد. وی در ادامه با اشاره به تحولات اخیر منطقه گفت: وقایع سوریه و عراق تلاش و توطئه استکبار علیه محور مقاومت است که می بایست خنثی گردد. احمد جبرئیل با تاکید بر حمایت و پشتیبانی دولت سوریه به ویژه بشار اسد از گروه های مبارز فلسطینی در برابر رژیم اشغالگر قدس گفت: اگر محور مقاومت در منطقه تضعیف شود دیگر فلسطینی نخواهد بود.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top