شنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
May 15, 2021
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


نیمی از ذخایر اورانیوم 20درصدی ایران تائید شد

۲۸ فروردین ۱۳۹۳       ۱۴:۲۵       2/94     
خبررسانی پارس: بنا بر اعلام خبرگزاری رویترز، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارش ماهانه خود رسما خنثی‌سازی نیمی از ذخایر اورانیوم 20درصد ایران را تائید کرده است.
 آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز پنج شنبه با انتشار گزارشی رسما خنثی‌سازی نیمی از ذخایر اورانیوم 20درصد ایران را تائید کرده است. این خبر را خبرگزاری رویترز که به نسخه‌ای از این گزارش دست یافته، منتشر کرده است.
این گزارش همچنین تائید کرده است که ایران به تعهدات قید شده در توافق هسته‌ای موقت با گروه موسوم به 1+5 پایبند بوده است. ایران و پنج عضو دائم شورای امنیت به علاوه آلمان روز سوم آذر سال گذشته در شهر ژنو به توافقی اولیه موقت دست یافتند. بر اساس آن توافق، ایران متعهد شد ذخایر اورانیوم با غنای نزدیک به 20درصد خود را خنثی‌سازی کند. به گزارش فارس ، پیش از این هم گزارش‌هایی از احتمال تائید پایبندی ایران به تعهدات از سوی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی منتشر شده بود. «یوکیا آمانو» مدیر کل آژانس هم دو روز قبل به خبرگزاری «شینهوا» گفته بود ایران مطابق با توافق ژنو عمل کرده است.  
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی