دوشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
May 20, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


بارسلونا تکلیف پاری‌سن‌ژرمن و راکیتیچ را مشخص کرد

۳۰ مرداد ۱۳۹۷       ۱۰:۱۹       8009/93063     
 قهرمان فصل گذشته لالیگا موضع خود را در مورد آینده هافبک کرواتش شفاف کرده است.

پارس فارس - به نقل از نشریه مارکا، مدتی است که از ابراز تمایل باشگاه پاری‌سن‌ژرمن نسبت به خرید ایوان راکیتیچ، هافبک کروات بارسلونا اخباری به گوش می‌رسد اما تیم اسپانیایی موضع خود را در مورد آینده این بازیکن ملی‌پوش مشخص و اعلام کرده است که او را به هیچ عنوان نمی‌فروشد و تنها راه خروجش از نوکمپ پرداخت شدن غرامت 125 میلیون یورویی فسخ قراردادش است.

ارنستو والورده سرمربی بارسلونا به مسئولان باشگاه گفته است که راکیتیچ جزو مهره‌های کلیدی تیم اوست و به همین دلیل دیگر نمی‌خواهد چیزی درباره خروج احتمالی‌اش بشنود.

به این ترتیب بارسلونا هم تکلیف این بازیکن را مشخص و به مشتریان او از جمله پاری‌سن‌ژرمن اعلام کرده که تنها در صورتی که حاضر به پرداخت غرامت فسخ قراردادش شود می‌توانند او را از نوکمپ خارج کنند.

PGS اگرچه از نظر مالی ممکن است محدودیتی برای پرداخت غرامت فسخ قرارداد راکیتیچ نداشته باشد اما محدودیت‌هایی که برای این باشگاه به خاطر خرید نیمار و کیلیان امباپه (مجموعاً 400 میلیون یورو) شکل گرفته است به قهرمان فرانسه اجازه نمی‌دهد چنین رقمی را حداقل در تابستان امسال صرف خرید بازیکنی دیگر کنند مگر اینکه چندین بازیکنش را بفروشد.

 

منبع: تسنیم

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop