جمعه، ۲ فروردین ۱۳۹۸
March 22, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


فتحی: تیام حق ندارد به جایی برود

۱۹ مرداد ۱۳۹۷       ۲۰:۱۸       4614/91664     
سرپرست باشگاه استقلال با بیان اینکه استقلال کارت ITC مامه تیام مهاجم سنگالی را برای باشگاه عجمان امارات صادر نمی‌کند، گفت: تیام حق ندارد جایی برود.

به گزارش پارس فارس، امیر حسین فتحی پیش از شروع دیدار استقلال برابر تراکتورسازی گفت: امیدوارم امروز یک بازی خوب را از دو تیم شاهد باشیم.استقلال به روزهای خوبش نزدیک شده و مطمئن باشید از این بازی نتایج قابل قبولی از این تیم خواهید دید.

سرپرست باشگاه استقلال در خصوص وضعیت مامه تیام و حضور او در تیم عجمان امارات هم افزود: او بازیکن ما است و حق ندارد جایی برود. تیام با ما قرارداد دارد و ما آی.تی.سی او را صادر نخواهیم کرد تا حق و حقوق باشگاه استقلال از بین نرود.

وی در خصوص شرایط این روزهای استقلال نیز گفت: بازیکنانی که مد نظر شفر بودند همه جذب شده اند. تیم در شرایط خوبی به سر می برد تمرینات منظمی را برای این دیدار انجام داده و مطمئن باشید بازی به بازی بهتر خواهد شد.

فتحی در پاسخ به این پرسش که جو امروز بازی ناآرام است و هواداران تراکتور بسیار معترض هستند، گفت: همه ما از یک کشور هستیم و از طرفداران دو تیم در این دقایق می خواهم که تنها تیم خود را تشویق کرده و از توهین پرهیز کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شفر و بازیکنان همگی آماده این دیدار هستند تنها هدفشان پیروزی در این بازی و بازیهای آینده است تا بتوانند خود را به صدر جدول رسانده و رقابت حساسی را با دیگر تیم های بالانشین داشته باشند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top