یکشنبه، ۴ فروردین ۱۳۹۸
March 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


جهانگیری: بسته‌ای برای حمایت از تولید تهیه شده است

۱۷ مرداد ۱۳۹۷       ۱۳:۰۷       8009/91418     
 معاون اول رئیس‌جمهور از تهیه بسته‌ای برای حمایت از تولید خبر داد.

 پارس فارس - اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت با حضور در جمع خبرنگاران ضمن تبریک روز خبرنگار به خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره بازتاب سخنان رئیس‌جمهور در بازار اقتصادی کشور گفت: باید با مردم صادقانه صحبت کنیم، شرایط پیش روی کشور خطیر است. آمریکایی‌ها به صراحت می‌گویند تمام انرژی خود را می‌گذارند تا مردم ایران تحت فشار قرار گیرند و آنها بتوانند خواسته‌های خود را عملیاتی کنند.

وی افزود: فرصت به وجود آمده شرایط مناسبی را برای بخش خصوصی ایجاد خواهد کرد و صادرات کشور مقرون به صرفه خواهد بود.  باید به تولید توجه بیشتری کنیم و اگر نتوانیم موانع پیش روی تولیدکنندگان را به موقع حل کنیم، ممکن است با مشکل روبرو شوند. به همین منظور بسته‌ای برای حمایت از تولید تهیه شده است.

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: در این شرایط که اقشار متوسط و پایین جامعه تحت فشار اقتصادی قرار خواهند گرفت، باید از طریق منابع به این بخش توجه ویژه‌ای صورت گیرد. سیاست هایی که بخش خصوصی عملیاتی خواهد کرد متناسب با شرایط است.

 

منبع: تسنیم

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop