یکشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
February 17, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


فیلیپ لام: آلمان قدرتمندتر از قبل خواهد شد

۲۲ تیر ۱۳۹۷       ۰۹:۵۱       8009/88101     
 کاپیتان سابق تیم ملی آلمان با دلداری به بازیکنان این تیم پیش بینی کرد فوتبال آلمان بعد از جام جهانی قدرتمندتر از قبل خواهد شد.

 پارس فارس - به نقل از بیلد، تیم ملی فوتبال آلمان در جام جهانی در قعر جدول قرار گرفت و از رسیدن به مرحله بعد بازماند. به این ترتیب قهرمان دوره قبل این رقابت ها در همان مرحله گروهی کنار رفت.

 

فیلیپ لام کاپیتان سابق تیم ملی آلمان در ارزیابی خود از عملکرد ژرمن ها گفت: فوتبال آلمان در چهار سال قبل افتخار بزرگی را به دست آورد و در این مدت نیز در کنار آن بود. اکنون قهرمان جدیدی معرفی خواهد شد با این حال نکته مهم این است که نباید تسلیم شویم و باید با قدرت به کارمان ادامه دهیم و مطمئن باشیم که تیم ملی آلمان در مسیر درستی قرار داشته باشد. این شکست می تواند انگیزه زیادی برای تیم ملی آلمان باشد تا بتواند بار دیگر در دوره بعدی برای قهرمانی در جام جهانی تلاش کند و من مطمئن هستم که تیم ملی آلمان از این شکست درس خواهد گرفت و در آینده تیم بهتر و قدرتمندتری خواهد شد.

 

او در ادامه گفت: نسل طلایی فوتبال آلمان باید با همین قدرت به کارشان ادامه دهند و بازیکنان جدیدی نیز به تیم اضافه شوند تا فوتبال آلمان دوباره همان تیم قدرتمند قبل شود که گری لینه کر بازیکن سابق انگلیس عنوان کرده بود فوتبال بازی ساده ای است و ۲۲ بازیکن دنبال توپ می دوند و در نهایت آلمان برنده می شود.

 

تیم ملی آلمان در جام جهانی برابر مکزیک و کره جنوبی شکست خورد و تنها توانست سوئد را شکست دهد تا با ۳ امتیاز حذف شود.

 

منبع: ایسنا

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top