سه شنبه، ۶ فروردین ۱۳۹۸
March 26, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


امید ابراهیمی: امیدوارم روزی دوباره لباس تیم محبوبم استقلال را بپوشم

۲۱ تیر ۱۳۹۷       ۲۳:۱۵       8009/88089     
 ستاره سابق استقلال در خصوص جدایی از جمع آبی پوشان گفت: استقلال قبل از من بزرگ بود و باز هم بزرگ می‌ماند.

پارس فارس - بلافاصله پس از جدی شدن انتقال امید ابراهیمی به تیم الاهلی بود که تعدادی از هواداران تیم استقلال با هجوم به صفحه شخصی اش او را مورد هتاکی قرار داده و با نسبت دادن واژه‌هایی مانند «بی‌غیرت» و «پولدوست» کاپیتان تیم‌شان را به شدیدترین شکل ممکن مورد آزار و اذیت قرار دادند. این اتفاقات ظرف ۴۸ ساعت گذشته به اوج خود رسید تا اینکه بازیکن استقلال برخلاف انتظار نه تنها صفحه اش را از دسترس خارج نکرد بلکه با اقدامی غیرمنتظره خود و هواداران استقلال را به چالشی جدید برد.
حرف‌های امید ابراهیمی در واکنش به اتفاقات اخیر پس از حمله شدید مدیرعامل، معاون باشگاه، اعضای هیئت‌مدیره و کمیته پیشکسوتان استقلال به خودش و اتهام بستن به او را می‌خوانید.

*چه اتفاقی در صفحه‌ات رخ داده است؟

امید ابراهیمی:

فقط این را می‌دانم که هواداران از اینکه من از استقلال رفتم به شدت ناراحت هستند.

* چه زمانی متوجه این موضوع شدی؟

امید ابراهیمی:

دوشنبه که از خواب بیدار شدم سراغ صفحه‌ام رفتم و دیدم تعداد زیادی از طرفداران استقلال به من فحاشی کرده‌اند و ناسزاگویی را با حد آخر رسانده‌اند.

* تعجب نکردی؟

امید ابراهیمی:

شوک شدم. اصلاً فکرش را نمی‌کردم روزی این برخورد‌ها را با من بکنند. همه می‌دانند من با جان و دل برای استقلال بازی کرده‌ام. حتی روز‌هایی که مصدوم بودم با تمام توان در میدان بودم ولی…

*… چرا واکنشی به این اتفاقات نشان ندادی؟

امید ابراهیمی:

چه‌کار می‌کردم؟ من هرچه دارم از این هواداران است که با حمایت‌های‌شان به اینجا رسیدم که در جام جهانی نماینده استقلال در تیم ملی باشم. برای استقلال زحمت کشیدم که البته وظیفه‌ام بود.

* صفحه‌ات را از دسترس خارج نمی‌کنی؟

امید ابراهیمی:

نه! تصمیم داشتم این کار را بکنم ولی با خودم گفتم من که در همه این سال‌ها سختی‌های زیادی را تحمل کرده‌ام، این چالش را هم پشت سر می‌گذارم. باید به هوادار استقلال ثابت کنم که من هنوز هم کنار آن‌ها هستم.

* ولی این آن‌ها را آرام نمی‌کند.

امید ابراهیمی:

تنها کاری که از دستم برمی‌آید، عذرخواهی کردن است. از همه معذرت می‌خواهم و هر روز به پوشیدن لباس استقلال افتخار کرده و می‌کنم. می‌دانم این اتفاق باعث رنجش خاطر آن‌ها شده ولی باید این کار را می‌کردم.

* کسی زیر پایت نشسته است؟

چطور…؟!

* گفته شده بعد از مشورت با یک نفر (!) این تصمیم را گرفتی؟

امید ابراهیمی:

به هیچ وجه! با تشویق و مشورت کسی این تصمیم را نگرفتم و این فقط خواست خودم بود.

* هواداران نگران تضعیف تیم استقلال هستند.

امید ابراهیمی:

هرگز این اتفاق رخ نمی‌دهد. استقلال قبل از من تیم بزرگی بوده و بعد از من هم بزرگ خواهد ماند. امیدوارم روزی دوباره لباس استقلال را بپوشم و برای تیم محبوبم بازی کنم.

 

 

منبع: پارس فوتبال

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop