یکشنبه، ۴ فروردین ۱۳۹۸
March 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


اسطوره محبوب لیورپول به دنبال جذب میلاد محمدی

۲۱ تیر ۱۳۹۷       ۱۵:۴۳       8750/88014     
 چند تیم صاحب نام اروپایی به دنبال جذب میلاد محمدی مدافع چپ تیم ملی فوتبال کشورمان هستند.

 پارس فارس - میلاد محمدی مدافع چپ تیم ملی فوتبال کشورمان که در باشگاه «احمد گروزنی» روسیه بازی می کند مورد توجه تیم های گلاسکو رنجرز اسکاتلند،پی اس وی آیندهون هلند و دو تیم استوک سیتی و هادرسفیلد انگلیس قرار گرفته است.
در این میان ظاهرا گلاسکو رنجرز که هدایت آن بر عهده استیون جرارد ستاره سابق انگلیس و باشگاه لیورپول قرار دارد، مصمم تر از دیگر تیم ها به نظر می رسد.
رسانه های اروپایی عنوان کرده اند که این تیم برای خرید میلاد باید حداقل ۲ میلیون پوند بپردازد.
سایت «اسکاتیش سان» در این باره نوشت: رنجرز ممکن است برای جذب میلاد محمدی، متخصص پرتاب اوت ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ اقدام کند.

میلاد محمدی، ۲۴ ساله، در حال حاضر برای تیم احمد گروزنی ، که در سال ۲۰۱۶ به آن پیوست، بازی می کند.
یک سال دیگر از قرارداد فعلی میلاد با «احمد» باقی مانده است و تصور می شود رنجرز باید حداقل ۲ میلیون پوند هزینه کند تا او را جذب کند.
مجوز کار نباید برای این بازیکن مسئله ای باشد چرا که محمدی در حال حاضر دارای ۲۱ بازی ملی است.

دو بازی از این ۲۱ بازی ملی، در رقابت های جام جهانی تابستان امسال بود.

استیون جرارد تاکنون ۹ خرید تابستانی داشته است.

سایت «فوتبال اینسایدر» هم نوشت، رنجرز در میان چندین باشگاهی است که به دنبال جذب محمدی هستند.

غول های اسکاتلندی رنجرز، هادرسفیلد، استوک سیتی و قهرمان هلند، پی اس وی آیندهون همگی تابستان امسال در پی به خدمت گرفتن میلاد محمدی هستند.

محمدی مدافع چپ ایران، در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ در دو دیدار برابر اسپانیا و پرتغال به میدان رفت.

لی والاس دفاع چپ رنجرز در پایان فصل گذشته با محرومیت مواجه شد و قرار است بازوبند کاپیتانی از او گرفته شود، به همین دلیل تردیدهایی درباره همکاری طولانی مدت او با این باشگاه وجود دارد،بنابر این رنجرز به دنبال مدافعی برای جایگزینی والاس است.
، مارک آلن، مدیر فنی رنجرز پس از استخدام ۹ بازیکن در تابستان امسال طی هماهنگی با استیون جرارد و هیئت مدیره ی باشگاه، حالا به دنبال محمدی است.

هادسفیلد و استوک نیز محمدی را تعقیب می کنند زیرا آنها به دنبال تقویت دفاع خود هستند، در حالی که PSV امیدوار است که بازیکن را به هلند منتقل کند.
اینسایدر در پایان نوشته است، محمدی که می تواند به عنوان مدافع یا وینگر بازی کند واز فوریه سال ۲۰۱۶ به احمد گروزنی پیوسته تا کنون ۵۲ بازی برای این تیم روسی انجام داده است. عملکرد او برای باشگاه و کشور ش او را در کانون توجه تعدادی از باشگاه های سراسر اروپا قرار داده است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top