شنبه، ۳ فروردین ۱۳۹۸
March 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


بدل شاهزاده سعودی دستگیر شد

۲۰ تیر ۱۳۹۷       ۲۲:۱۷       8009/87934     
 یک شهروند آمریکایی که مدت ها با هویتی جعلی مشغول کلاهبرداری در قالب تجارت های پرسود بود، عاقبت لو رفت.

 پارس فارس -  مردی به نام "Anthony Gignac" که زاده کلمبیا و بزرگ شده آمریکا بود سال ها با دست و پا کردن هویت جعلی، خود را یک شاهزاده سعودی جا زد، اما سرانجام با حرکتی بدون فکر برای خود دردسر ایجاد کرد.او که فعالیت های خود در زمینه کلاهبرداری را از سال ۱۹۹۱ آغاز کرده بود در پروند خود یک کلاهبرداری ۱۰ هزار دلاری نیز مرتبط با چندین هتل و شرکت در آمریکا دارد؛ وی همچنین از راه های غیرقانونی موفق شد خانه ای اشرافی و چند خودرو شیک در میامی را از آن خود کند.​آخرین تیر شاهزاده قلابی سعودی زمانی به سنگ خورد که از معشوقه اش خواست تا از طریق تماس تلفنی با جفری سافر، تاجر مشهور آمریکایی، از سوی این مرد مجرم برای سرمایه گذاری ۴۴۰ میلیون دلاری در شهرکی تفریحی ابراز تمایل کند.تاجر آمریکایی که او را مردی صادق فرض کرده بود پیشنهادش را پذیرفت، اما در دیداری که آن ها با یکدگر داشتند، شاهزاده جعلی با اشتیاق تمام شروع به خوردن گوشت خوک روی میز غذا کرد. همین حرکت با توجه به حرام بودن گوشت این حیوان برای ساکنان کشور های مسلمان نشینی، چون عربستان، موجب مشکوک شدن طرف معامله شد و پس از تحقیقات متوجه هویت اصلی وی شد. گفتنی است تاکنون در خانه این مرد، ۱۰۰۰ دلار پول نقد، کارت های ویزیت و اسناد متعدد با اسامی اعضای خانواده های سلطنتی عربستان کشف شده که او در موقعیت های مختلف از آن ها برای رسیدن به اهداف خود استفاده می کرده است.

 

خبرنگاران انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

 

منبع: نوداد

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top