جمعه، ۲ فروردین ۱۳۹۸
March 22, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


دیدار مقام‌های آمریکا و کره شمالی درباره استرداد بقایای اجساد سربازان

۲۰ تیر ۱۳۹۷       ۱۷:۳۹       8786/87897     
 مقام‌های کره شمالی و ایالات متحده قرار است طی هفته جاری درباره استرداد بقایای اجساد نظامیان آمریکایی که در جریان جنگ کره کشته شدند، دیدار کنند.

پارس فارس_منابع دیپلماتیک امروز چهارشنبه اعلام کردند که کره شمالی و آمریکا قرار است طی هفته جاری درباره استرداد بقایای اجساد نظامیان آمریکایی که در جنگ کره کشته شدند، دیدار و گفتگو کنند.

بر اساس این گزارش، دیدار مقام‌های دو کشور قرار است فردا پنجشنبه در روستای مرزی پانمون جون برگزار شود. دو طرف قرار است درباره زمان و نحوه استرداد بقایای اجساد سربازان آمریکایی مذاکره کنند.

در جریان سفر هفته گذشته مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا به کره شمالی، دو طرف موافقت کردند تا یک نشست بین مقام های عالی رتبه برای استرداد نظامیان آمریکایی برگزار شود.

اگر این نشست با موفقیت برگزار شود، می تواند زمینه ساز برگزاری نشست های مشترک کاری دو طرف در خصوص سایر مسائل باشد.

رهبران آمریکا و کره شمالی در نشست تاریخی خود در سنگاپور توافق کرده اند تا در زمینه خلع سلاح هسته‌ای و ضمانت‌های امنیتی همکاری کنند.

منابع آگاه اعلام کرده‌اند که تاکنون 100 جعبه چوبی به روستای پانمون جون ارسال شده است تا بقایای اجساد نظامیان آمریکایی تحویل گرفته شود.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop