یکشنبه، ۴ فروردین ۱۳۹۸
March 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


احمد مهرانفر کماکان می خواند

۲۰ تیر ۱۳۹۷       ۱۷:۳۰       8786/87896     
 نمایش «همه چیز درباره آقای ف» به نویسندگی و کارگردانی آرش عباسی و با بازی احمد مهرانفر در اجرای مجدد از چند روز آینده در تماشاخانه پالیز روی صحنه خواهد رفت.

پارس فارس_نمایش «همه چیز درباره آقای ف» که از ۱۸ خرداد در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه رفت، پس از اتمام اجرای این نمایش در تماشاخانه ایرانشهر، از چند روز آینده در تماشاخانه پالیز روی صحنه خواهد رفت.

احمد مهرانفر ایفای نقش در این اثر را به عهده دارد و بهنام شرفی، مسعود روستا، مونا فائزپور و معصومه عزیز محمدی صدا پیشگان این نمایش هستند.

از عوامل این نمایش می توان به نویسنده، طراح و کارگردان: آرش عباسی، تهیه کننده: محمد قدس، مجری طرح و مدیر تولید: رها جهانشاهی می توان اشاره کرد.

به گفته کارگردان این اثر پیش از این نمایش «همه چیز درباره آقای ف» در خرداد سال ۸۸ در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر اجرا شد و با وجود اینکه در زمان مناسبی به صحنه نرفت به عنوان پرفروش ترین نمایش کارگاه نمایش شناخته شد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop