جمعه، ۳ خرداد ۱۳۹۸
May 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


آیا رکورد دوندگی جام‌جهانی شکسته می‌شود؟

۱۲ تیر ۱۳۹۷       ۱۵:۰۹       8750/86602     
 تاکنون در جام جهانی روسیه دو بازیکن بیش از 15 کیلومتر دویده اند ولی همچنان رکورد بیشترین دوندگی در جام جهانی 2014 ثبت شده است.

 پارس فارس - رقابت های جام جهانی روسیه به روزهای حساس خود رسیده و آمارهای جالبی در این جام جهانی که تا اینجا رقابتی بسیار جذاب بوده است، رقم خورده است.

یکی از مواردی که معمولا در مسابقات جام جهانی به صورت کامل توسط متخصصان فوتبال و البته علاقمندان این رشته دنبال می شود، میزان دوندگی تیم ها و البته هر یک از بازیکنان است که در فوتبال مدرن امروز توسط دستگا های GPS به طور کامل رصد می شود و توسط متخصصان این امر در اختیار سرمربیان تیم ها برای آگاهی از وضعیت جسمانی بازیکنان قرار می گیرد.

در جام جهانی روسیه و به خصوص دو بازی مرحله یک هشتم نهایی انجام شد که تکلیف آنها با ضربات پنالتی مشخص شد ( روسیه برابر اسپانیا و دانمارک برابر کرواسی) ، بیشترین میزان دوندگی برای گولووین از روسیه و همینطور اریکسون از دانمارک ثبت شد که به ترتیب 15.9 و 15.4 کیلومتر دویدند.

در جام جهانی 2014 برزیل از میان بازی هایی که به وقت اضافه کشیده شدند، معدود بازیکنانی بودند که موفق به ثبت رکورد دوندگی بالای 15 کیلومتر شدند.


در برزیل مایکل بردلی از تیم ملی آمریکا در دیدار برابر بلژیک موفق به ثبت رکورد 16.6 کیلومتر دوندگی شد؛ آماری که همچنان دست نخورده باقی مانده است ولی با توجه به آمادگی گولووین این احتمال وجود دارد که در دیدار بعدی روسیه این بازیکن بتواند رکورد میزان دوندگی در یک مسابقه را به خود اختصاص دهد.


البته باید همچنان تا پایان جام منتظر بمانیم و ببینیم چه رکوردهایی در ادامه مسابقات به خصوص در زمینه دوندگی ثبت می شود.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top