جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۸
August 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


ضدانقلاب در آستانه سفر روحانی به اروپا شروع به فضاسازی کردند!

۱۱ تیر ۱۳۹۷       ۲۳:۱۹       4614/86531     
پلیس بلژیک اعلام کرد روز شنبه دو شهروند ایرانی‌تبار این کشور که ادعا شده قصد حمله به همایش منافقین در پاریس را داشته‌اند، دستگیر کرده است.   

 پارس فارس - پلیس بلژیک اعلام کرد روز شنبه دو شهروند بلژیکی ایرانی‌تبار که ادعا شده قصد حمله به همایش منافقین در پاریس را داشته‌اند، دستگیر کرده و در خودروی آنها یک بمب دست‌ساز حاوی ۵۰۰ گرم ماده منفجره TATP کشف کرده است. 

مقامات بلژیکی بدون اشاره بیشتر به جزئیات این عملیات، هویت این دو را یک مرد ۳۸ ساله به نام «امیر س.» و یک زن ۳۳ ساله به نام «نسیمه ن.» و اتهام آنها را "تلاش برای انجام حمله تروریستی" اعلام کرده‌اند.

طبق گفته دستگاه‌های اطلاعاتی بلژیک، دو نفر دیگر نیز در فرانسه و آلمان در ارتباط با این حمله ادعایی دستگیر شده‌اند که فردی که در آلمان دستگیر شده یک دیپلمات ایرانی است که در سفارت ایران در اتریش مشغول به کار است!

پلیس بلژیک هنوز جزئیات بیشتری از هویت این دیپلمات ایران و اتهام ادعایی وی منتشر نکرده است. درمورد نفر چهارمی که در فرانسه بازداشت شده نیز هیچ جزئیاتی ارائه نشده است.

گفتنی است گروهک تروریستی منافقین روز شنبه گردهمایی سالانه خود را در پاریس برگزار کرد. روزنامه انگلیسی گاردین فاش کرد نیمی از افراد حاضر در این همایش، اتباع اروپای شرقی یا پناهجویانی بودند که با وعده سفر توریستی رایگان به این تجمع آورده شده بودند.

در حالی که حسن روحانی، رئیس جمهور کشورمان، قرار است روز چهارشنبه وارد وین پایتخت اتریش شود، این فضاسازی را می‌توان تلاشی مذبوحانه از سوی ضدانقلاب برای ترمیم وجهه خود پس از افشاگری رسانه‌های غربی درباره هویت مهمانان حاضر در همایش آنها در پاریس قلمداد کرد.

رویترز می‌گوید سفارت ایران در وین هنوز واکنشی به این خبر نشان نداده است اما محمدجواد ظریف وزیر خارجه کشورمان با ارسال یک پیام توییتری، صحت این ادعا و نسبت دادن آن به جمهوری اسلامی ایران را رد کرد.

وی در این پیام با اشاره به شروع سفر رئیس جمهور ایران به سوئیس و اتریش نوشت: «چقدر هماهنگ، درست وقتی که ما در حال بررسی سفر رئیس‌جمهور به اروپا هستیم، عملیات ادعایی علیه ایران مطرح شده و "توطئه‌گران" آن بازداشت می‌شوند. ایران به صراحت خشونت و تروریسم را در هر نقطه محکوم می‌کند و آماده همکاری با تمامی طرف‌ها برای پرده‌برداشتن از توطئه‌های شیطانی و عملیات پرچم عوضی (اشاره به منافقین) است.»

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop