شنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۸
August 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


بیرانوند: اگر من در پرسپولیس ماندم وحید هم می‌ماند

۹ تیر ۱۳۹۷       ۰۸:۵۳       4614/86085     
دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران گفت: من و وحید امیری پیشنهادهایی برای بازی در تیم‌های دیگر داریم و فکر می کنم شما مردم استقبال کنید از اینکه به تیم‌های خوب اروپایی برویم.  

 پارس فارسعلیرضا بیرانوند عصر جمعه در جمع مردم خرم آباد با اشاره به اینکه افتخار می کنم فرزند این استان هستم و احساس غرور می کنم که همشهری هایی مثل شما مردم عزیز دارم، اظهار داشت: امروز روز به یاد ماندنی برای من بود که هیچ وقت آن را فراموش نمی کنم.

 

وی تصریح کرد: امیدوارم سال های سال بتوانیم برای این مردم عزیز افتخار آفرینی کنیم.

 

دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه ۵ سال با پرسپولیس قرارداد دارم و افتخار دارم که ۲ سال توانستیم با پرسپولیس قهرمان شویم، تصریح کرد: افتخاری بود که در بازی های جام جهانی نیز حضور داشتیم.

بیرانوند با بیان اینکه من و وحید امیری پیشنهاداتی برای بازی در تیم های دیگر داریم، فکر می کنم شما مردم استقبال کنید از اینکه به تیم های خوب اروپایی برویم، تصریح کرد: البته اگر قرار است در تیم های آسیایی باشیم، مسلماً هیچ وقت پرسپولیس را تنها نمی گذاریم.

وی با تاکید بر اینکه در صحبت با مسئولان باشگاه پرسپولیس نیز گفته ام هرجور صلاح می دانید، یادآور شد: اما اگر من در پرسپولیس ماندم وحید هم می ماند.

دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه مطمئنم موفقیت هایی که به دست آوردیم به خاطر دعای خیر همشهری های عزیز و خانواده ام بود، افزود: در مورد گرفتن پنالتی رونالدو واقعا تمرکز کردم و می دانستم این اتفاق یکی از شانس های زندگی من است، من فقط چشمانم را بستم تا به جایی که تمرکز کرده ام بروم.

بیرانوند با اشاره به اینکه فکر می کنم جواب تمام سختی هایم را گرفته ام، ادامه داد: وحید امیری هم واقعا جنگید و امیدوارم شما لذتش را ببرید.

وی خاطرنشان کرد: از مسئولین لرستان می خواهم واقعا به ورزش استان توجه کنند،  مطمئنم علیرضا بیرانوندهای زیادی هستند که دوست دارند دیده شوند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop