دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳۹۸
March 25, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


بوتفلیقه روی صندلی چرخدار رأی خود را به صندوق انداخت

۲۸ فروردین ۱۳۹۳       ۱۴:۱۵       2/86     
 
رئیس جمهوری الجزائر که از وضعیت جسمی خوبی برخوردار نیست، امروز در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرد و در حالی که روی ویلچر بود، رأی خود را به صندوق انداخت.
، ستاد انتخاباتی «عبدالعزیز بوتفلیقه»، رئیس جمهور الجزایر شب گذشته اعلام کرده بود که بوتفلیقه شخصا در پای صندوق رای حاضر خواهد شد.
این چهارمین بار است که بوتفلیقه نامزد انتخابات ریاست جمهوری الجزایر می‌شود اما این بار سلامتی وی، تردیدهایی درباره وی و قدرت مدیریت وی برانگیخته است. به گزارش فارس، اظهارات ستاد انتخاباتی بوتفلیقه، برای رفع شک و تردیدها درباره بیماری وی بود که با توجه به ناخوش‌احوالی و عدم مشارکت وی در مبارزات انتخاباتی بیان شد. انتخابات ریاست جمهوری الجزائر از صبح امروز پنجشنبه در سراسر این کشور آغاز شد تا یکی از شش نامزد حاضر، با رأی مردم برای دوره جدید انتخاب شود. روند رأی‌گیری انتخابات الجزائر صبح امروز آغاز شد و بیش از 23 میلیون نفر از واجدان شرایط رای‌دادن در الجزایر، می‌توانند امروز برای انتخاب رئیس جمهور آینده خود به پای صندوق های رای بروند، تا رئیس جمهور دوره جدید را از میان شش نامزد حاضر انتخاب کنند. «عبدالعزیز بوتفلیقه»، رئیس جمهور کنونی، «علی بن فلیس» نخست وزیر اسبق،‌ خانم «لویزه حنون»، دبیر کل حزب کارگران، «موسی تواتی» نظامی سابق،‌ «فوزی رباعین» و «عبدالعزیز بلعید» رئیس جبهه المستقبل، شش نامزد این انتخابات هستند. - See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930128000601#sthash.rhBtYx9z.dpuf
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top