دوشنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۷
December 17, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


محمد صلاح جاسوس صهیونیست‌ها شد

۲۴ خرداد ۱۳۹۷       ۰۹:۰۰       8009/83503     

 پارس فارس - آیات عرابی پس از انتشار فیلم‌هایی در فیسبوک علیه محمد صلاح فوتبالیست ممتاز مصر این بار درباره حضور محمد صلاح در تیم‌ملی کشور مصر در تورنمنت جام‌جهانی می‌گوید: تیم مصر باید محمدصلاح را از این رقابت‌ها حذف کند، چون او رابطه مستقیمی با اسرائیل دارد ضمنا ما پیش‌تر هم در بیانیه‌ای خواستار برخورد جدی با او شدیم. او فوتبالیست خوبی است، اما چون رابطه نزدیکی با سازمان جاسوسی اسرائیل دارد باید از جام‌جهانی حذف شود.

 

اما نکته جالب اظهارنظر یکی دیگر از اعضای این حزب سیاسی است. قانی ادوانی عضو برجسته اخوان المسلمین نظریه دیگری دارد و معتقد است باید این حرف عرابی ثابت شود. او می‌گوید: در صورت اثبات همکاری صلاح با موساد علاوه بر حذف او از تیم‌ملی باید از کلیه امکانات و مزایای تیم‌ملی نیز محروم گردد.

 

 

او در فیسبوک خود نیز به تصریح این موضوع می‌پردازد و می‌گوید: شیخ عبدالحمید کشک به طور کامل این موضوع را می‌داند و اگر چنین بود با این موضوع برخورد می‌کرد. به جز آن یحیی کتدوانی سخنگوی دفاع و امنیت در مصاحبه‌ای هم اعلام کرده موضوع را رصد کرده و هرگز چنین موضوعی وجود ندارد.

 

جالب اینکه عرابی آرزو کرده تیم ملی مصر با شکست‌های مفتضحانه از روسیه به کشور برگردد. او پیشتر این اظهارنظر‌های تند را درباره حمایت مسلمان‌ها از محمدصلاح در برخورد با سرخیو راموس نیز انجام داده و گفته بود هم دردی مسلمانان با صلاح را درک نمی‌کند چراکه صلاح نماینده خوبی برای مسلمانان نیست.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop