یکشنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۷
December 16, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


در خانه دندان‌هایتان را جرم گیری کنید

۲۳ خرداد ۱۳۹۷       ۲۲:۵۰       4614/83484     
یک قاشق غذاخوری جوش شیرین را با نصف قاشق چای خوری نمک در یک فنجان کوچک ترکیب کنید. مسواک خود را با آب گرم خیس کنید و آن را در این ترکیب فروببرید.  

 پارس فارس - همیشه نیاز نیست هزینه‌های زیادی برای سلامتی خود بکنید، بعضی وقت‌ها راحت و بدون هزینه می‌توان در خانه اقدامات لازم جهت سلامتی را انجام داد. به نقل از الودکتر هزینه‌های ناشی از دندان پزشکی بسیار زیاد می‌باشد، به نحوی که همه اقشار جامعه هزینه‌های لازم جهت این کار را ندارند. جرم گیری یکی از این مسائل است که هزینه‌های زیادی را در پی دارد. ما به شما راهی را نشان می‌دهیم که توسط آن می‌توانید راحت و بدون هزینه دندان‌هایتان را درخانه جرم گیری کنید.


وسایل لازم برای جرم گیری دندان:

جوش شیرین
نمک
آب
یک فنجان
مسواک
هیدروژن پراکسید
دنتال پیک (وسیله‌ای نوک تیز مخصوص دندانپزشکی)
شوینده‌ی ضدعفونی کننده‌ی دهان

مرحله 1

یک قاشق غذاخوری جوش شیرین را با نصف قاشق چای خوری نمک در یک فنجان کوچک ترکیب کنید. مسواک خود را با آب گرم خیس کنید و آن را در این ترکیب فروببرید.

مرحله ۲:

باقدرت و انرژی این ترکیب را روی دندان‌های خود بمالید. در فواصل معین آب دهان خود را خالی کرده و مسواک را دوباره در ترکیب فروببرید. برای پنج دقیقه به مالیدن این ترکیب بر روی دندان‌های خود ادامه دهید.

مرحله ۳:

به اندازه‌ی یک در شیشه از هیدروژن پراکسید را با نصف فنجان آب گرم ترکیب کنید. برای یک دقیقه این محلول را غرغره کنید، سپس آب دهان خود را خالی کرده و با نصف فنجان آب سرد دهانتان را بشویید.

مرحله ۴:

با استفاده از یک جرم گیر حرفه‌ای دندان (دنتال پیک)، جرم‌های زرد را از روی دندان‌های خود بخراشید. مراقب باشید لثه‌ها را نخراشید، زیرا این کار موجب سوزش و ناراحتی شده و احتمال آسیب وجود دارد. مراحل ذکرشده در بالا جرم‌ها را نرم کرده و باعث می‌شود آن‌ها به راحتی از روی دندان‌ها پاک شوند.

مرحله ۵:

دهان خود را با شوینده‌ی ضدعفونی کننده بشویید و این کار را یک روز در میان تکرار کنید تا تشکیل جرم‌ها را کنترل نمایید.
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top