چهارشنبه، ۲۶ دی ۱۳۹۷
January 16, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


لالیگا متهم به جاسوسی از اطلاعات هواداران فوتبال شدر

۲۳ خرداد ۱۳۹۷       ۱۸:۳۹       8786/83413     
شاید برایتان قابل تصور نباشد که لیگ فوتبال اسپانیا برای جلوگیری از پخش غیرقانونی بازیهای فوتبال، صدای کاربران را ضبط میکرده است.

پارس فارس_بر اساس گزارش روزنامه اسپانیایی ال دیاریو، اپلیکیشن پخش رسمی بازی های لالیگا، صدای کاربران را شنود میکرده است. این برنامه هنگامی که با GPS کاربری را در کافه یا  رستوران شناسایی میکرده است، کلیپهای صوتی را با استفاده از میکروفونهای دستگاه ثبت کرده است.

لالیگا یکی از معتبرترین لیگهای فوتبال در دنیاست که سوپرستاره ای همانند لیونل مسی در باشگاه زی ان بازی کرده است. اپلیکیشن این لیگ بیش از ۱۰ میلیون بار از گوگل پلی استور دانلود شده است.

این اپلیکیشن با استفاده از یک الگوریتم  تشخیص می داد فرد در حال تماشای بازی فوتبال است یا اینکه آیا صاحب رستوران یا کافه اجازه پخش بازی را دارد یا خیر لالیگا  اعلام کرده هیچ کار خلاف قانونی انجام نداده و کاربران خود به اپلیکیشن اجازه دسترسی به مکان و میکروفون را داده اند.

لالیگا در دفاع از این حرکت خود به روزنامه اسپانیایی ال دیاریو گفته است که پخش غیر قانونی فوتبال سبب خسارات بیش از ۱۵۰ میلیون یورو به لیگ فوتبال این کشور میشود و داده هایی که از هواداران فوتبال گردآوری شده است، جنبه اماری و نه شخصی داشته است. لالیگا  اعلام کرده هیچ کار خلاف قانونی انجام نداده و کاربران خود به اپلیکیشن اجازه دسترسی به مکان و میکروفون را داده اند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top