چهارشنبه، ۲۶ دی ۱۳۹۷
January 16, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


اکران، همچنان قربانی می‌گیرد

۲۳ خرداد ۱۳۹۷       ۱۴:۰۹       8009/83355     
سیدامیر سیدزاده با اشاره به اینکه وضعیت فعلی اکران، فیلم ها را قربانی می کند ابراز امیدواری کرد کمیته انضباطی اکران این وضعیت را اصلاح کند.  

پارس فارس - سیدامیر سیدزاده تهیه کننده سینما Cinema با اشاره به جدیدترین پروژه های سینمایی خود گفت: در حال حاضر فیلم سینمایی Movie«ناخواسته» به کارگردانی برزو نیک نژاد را روی پرده سینماها دارم که این فیلم از دوم خرداد و در فصل مرده و بی رونق سینماها اکران شده است که چندان به نفع فیلم و فروش آن نیست.

وی ادامه داد: همچنین قرار است اول تیر ماه فیلم سینمایی «شماره ۱۷ سهیلا» به کارگردانی محمود غفاری در سینماهای کشور اکران شود. هر ۲ فیلم در موقعیت بد اکران یعنی اکران رمضان و هم زمان با بازی های جام جهانی فوتبال روی پرده رفته اند که این امر لطمه و صدمه شدیدی به سرمایه گذار پروژه می زند.

این تهیه کننده سینما تاکید کرد: متاسفانه ما مجبور به اکران فیلم «ناخواسته» بعد از گذشت ۵ سال بودیم. اکران این فیلم به دلیل روابط ناسالم موجود در سینمای ایران به تعویق افتاده بود و فکر می کنم این فیلم طی روزهای آینده سرگروه خود را هم از دست می دهد.

وی توضیح داد: یکی از مسایلی که برای من بسیار عجیب است، این است که «شماره ۱۷ سهیلا» قرار است از اول تیر ماه با سرگروهی کورش اکران شود و فیلم «هزارپا» به کارگردانی ابوالحسن داوودی نیز از ۱۳ تیر ماه در کورش اکران شود و این به آن معنا است که باید سرگروهی از «شماره ۱۷ سهیلا» گرفته شود تا بتوانند «هزارپا» را اکران کنند.

تهیه کننده فیلم «مادر قلب Heart اتمی» در پایان گفت: متاسفانه به همین راحتی فیلم ها قربانی می شوند که امیدواریم با فعالیت کمیته بررسی تخلفات اکران این وضع سر و سامان بگیرد و این شرایط شکننده و ناامید کننده اصلاح شود.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top